باهنر: حبیبی همسنگر فرزانه جریان اصولگرایی بود

در پی درگذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش جمهوریت ;

در پی درگذشت محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش ایسنا، متن پیام تسلیت دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین به شرح زیر است:

«انالله و انا الیه راجعون

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، خبر درگذشت یار دیرینه انقلاب و امام و رهبری، مبارز خستگی‌ناپذیر، مرحوم حاج محمدنبی حبیبی باعث تأثر و تألم فراوان گردید. اینجانب سال‌های متمادی چه در حوزه اداره کشور و چه در جریانات سیاسی با ایشان همکاری داشتم و در این سال‌ها مرحوم حبیبی را برادری دلسوز، پرتلاش، متواضع و متعهد به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل (ره) و همراه و وفادار به مقام معظم رهبری یافتم.

امروز نه فقط حزب موتلفه اسلامی، بلکه جبهه پیروان خط امام و رهبری و جریان اصولگرایی و همه دوستداران انقلاب یک همسنگر فرزانه را از دست داده است. از سویدای دل ضایعه درگذشت مرحوم محمدنبی حبیبی را به ملت شریف ایران و رهبر معظم انقلاب و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بستگان و نزدیکان ایشان صبر و اجر مسئلت دارم.»

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.