شرایط فروش جیلی جی سی ۶ در بهمن ۹۷ + امکانات و مشخصات

شرایط فروش جیلی جی سی ۶ (Geely GC6) در بهمن ۹۷ اعلام شد.

به گزارش جمهوریت ;

شرایط فروش جیلی جی سی ۶ (Geely GC6) در بهمن ۹۷ اعلام شد. شرکت خودروسازان بم، نماینده خودروهای جیلی در ایران، پیش فروش جیلی GC6 اکسلنت و الیت را با موعد تحویل ۳۰ روزه و با قیمت قبلی آغاز کرده است.

شرکت خودروسازان بم به عنوان یکی از مجموعه‌های تولیدی گروه صنایع خودروسازی کرمان موتور، تولید و عرضه خودروهای جیلی در ایران را بر عهده دارد. این شرکت به تازگی شرایط فروش جیلی جی سی ۶ اکسلنت و الیت (Geely GC6) را اعلام کرده است. جیلی GC6 اکسلنت با پیش‌پرداخت ۸۰ میلیون تومان، تسهیلات ۴۵ میلیون تومان و با موعد تحویل ۳۰ روزه به مشتریان عرضه می‌شود. بر اساس این بخشنامه، جیلی GC6 الیت نیز با پیش‌پرداخت ۶۵ میلیون تومان، تسهیلات ۴۰ میلیون تومان و با موعد تحویل ۳۰ روزه به مشتریان عرضه خواهد شد.

شرایط فروش جیلی جی سی 6

مشخصات جیلی جی سی ۶

جیلی جی سی ۶ به موتور ۱۴۹۸ سی‌سی مجهز است که قدرتی معادل ۱۰۰ اسب بخار و گشتاور ۱۴۱ نیوتن متر تولید می‌کند. مدل گیربکس ۵ سرعته دستی این خودرو حداکثر سرعتی حدود ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت دارد و مصرف سوخت ترکیبی آن نیز ۵٫۶ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است. مدل گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک جیلی جی سی از حداکثر سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت برخوردار بوده و به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر حدود ۶٫۱ لیتر مصرف سوخت را به همراه خواهد داشت. گفتنی است در بازار ایران مدل اتوماتیک این خودرو به بازار عرضه می‌شود.

شرایط فروش جیلی جی سی 6

جیلی جی سی ۶ در تست‌های ایمنی C-NCAP، امتیاز ۴ ستاره را کسب کرده است، اما در تست تصادف استرالیا فقط امتیاز ۳ ستاره را دریافت کرد. شرکت خودروسازان بم به صورت استاندارد برای خودرو جیلی جی سی ۶ امکاناتی چون تهویه اتوماتیک، ترمزهای ABS+EBD، فرمان هیدرولیکی، دو ایربگ، صندلی ۴ حالته راننده، تنظیم دستی صندلی‌ها، دی‌لایت، مه‌شکن‌های جلو و عقب و تنظیم دستی ارتفاع نور چراغ‌های جلو را در نظر گرفته است. کارشناسان بازار خودرو کشور، جیلی جی سی ۶ را رقیب جدی برلیانس H320 اتوماتیک و تندر ۹۰ اتومات می‌دانند.

توضیحات فروش:

۱٫‌ سند خودرو تا پایان بازپرداخت تسهیلات در رهن شرکت خودروسازان بم بوده و سند فاکتور فروش خودروها تا پایان تسویه‌حساب نزد شرکت خودروسازان بم خواهد ماند. خریدار موظف است طی تنظیم یک وکالتنامه رسمی در دفترخانه اسناد رسمی حق هرگونه اقدام قانونی را در صورت عدم ایفای تعهدات خود، به شرکت واگذار کند.

۲٫ خودروها با بیمه بدنه تا پایان دوره تسهیلات بوده و پرداخت هزینه آن بر عهده مشتریان است.

۳٫ کلیه هزینه‌ها، مالیات‌های تکلیفی، بیمه شخص ثالث، مالیات ارزش افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن‌ها را بر عهده خریدار و مصرف‌کننده گذاشته، بر اساس تعرفه‌های سال ۱۳۹۷ محاسبه شده است. در صورت هرگونه تغییر قوانین و نرخ‌ها در زمان صدور دعوتنامه و یا تحویل خودرو، مابه‌التفاوت آن بر عهده خریدار است و باید آن‌ها را پرداخت کند.

شرایط فروش جیلی جی سی ۶ اکسلنت

نام خودروجیلی جی سی ۶ اکسلنت
زمان ثبت نام
۱ تا ۱۵ بهمن ۹۷
نوع فروشقطعی
قیمت مصوب۱۲۵ میلیون تومان
مبلغ پیش پرداخت (همزمان با ثبت‌نام)۸۰ میلیون تومان
موعد تحویل۳۰ روزه
وضعیت سنددر رهن
مدل۱۳۹۷
سود انصراف و سود مشارکت
سود تاخیر در تحویل۲٫۵ درصد ماهیانه
مبلغ تسهیلات۴۵ میلیون تومان
تعداد چک۴ فقره
فواصل چک‌ها۳ ماه
مبلغ چک‌ها۱۲ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان
تاریخ اولین چک بازپرداخت تسهیلات۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
تاریخ آخرین چک بازپرداخت تسهیلات۱۵ بهمن ۱۳۹۸

شرایط فروش جیلی جی سی ۶ الیت

نام خودروجیلی جی سی ۶ الیت
زمان ثبت نام
۱ تا ۱۵ بهمن ۹۷
نوع فروشقطعی
قیمت مصوب۱۰۵ میلیون تومان
مبلغ پیش پرداخت (همزمان با ثبت‌نام)۶۵ میلیون تومان
موعد تحویل۳۰ روزه
وضعیت سنددر رهن
مدل۱۳۹۷
سود انصراف و سود مشارکت
سود تاخیر در تحویل۲٫۵ درصد ماهیانه
مبلغ تسهیلات۴۰ میلیون تومان
تعداد چک۹ فقره
فواصل چک‌ها۲ ماه
مبلغ چک‌ها۵ میلیون و ۱۸ هزار تومان
تاریخ اولین چک بازپرداخت تسهیلات۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
تاریخ آخرین چک بازپرداخت تسهیلات۱۵ شهریور ۱۳۹۹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.