احتمالا دوربین با ۲۵X زوم به موبایل های سامسونگ اضافه شود

حتی دوربین های حرفه ای با لنزهای قوی خیلی روی زوم متکی نیستند و اگر شما علاقه مند به زوم زیاد باشید باید لنز مخصوص آن را بخرید.

به گزارش جمهوریت ;

حتی دوربین های حرفه ای با لنزهای قوی خیلی روی زوم متکی نیستند و اگر شما علاقه مند به زوم زیاد باشید باید لنز مخصوص آن را بخرید. به نظر می رسد که زوم زیاد اما به عنوان یک قابلیت دوست داشتنی از دوربین های عکاسی ارزان قیمت به موبایل ها اضافه خواهد شد. امروز خبر می رسد که احتمالا دوربین با ۲۵X زوم به موبایل های سامسونگ اضافه شود و در ادامه با هم درباره آن بیشتر صحبت می کنیم.

دوربین سه گانه سامسونگ

حتما به یاد دارید که هفته پیش اوپو زوم ۱۰X اپتیکال و حسگر اثرانگشت یکپارچه با انگشت بزرگتر را رونمایی کرد. این شرکت با همکاری شرکتی به نام Corephotonics این ماژول را توسعه داده و همکاری های طولانی مدتی با هم داشته اند. حالا به نظر می رسد که سامسونگ در فکر خرید این شرکت به قیمت ۱۵۰ میلیون دلار است.

درباره ماژول دوربین با قابلیت ۲۵X زوم هنوز صحبتی نشده است و مشخصاتی درباره آن نداریم اما به نظر می رسد که شرکت مذکور آن را توسعه داده است و سامسونگ به فکر خرید آن است.

در حال حاضر یکی از فاکتورهایی که برای خرید موبایل جدید اهمیت فراوانی دارد، دوربین است و در سال های اخیر شرکت ها با تعدد دوربین تلاش داشتند تا کاربران را جلب کنند. امسال با تکثر رزولوشن و احتمالا سال آتی با افزایش قدرت بزرگنمایی یا همان زوم این کار را انجام دهند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید زوم ۲۵X چقدر برای شما جذاب یا کاربری باشد؟ کمی نگران حریم خصوصی هم می توان بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.