امروز ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۹ ق.ظ

امتیاز دوربین پوکوفون F1 در DxO منتشر شد: حدود پرچمدارهای سال پیش

پوکوفون اف ۱ (PocoPhone F1) را می توان بنیان‌گذار پرچمدار اقتصادی دانست.

به گزارش جمهوریت ;

پوکوفون اف ۱ (PocoPhone F1) را می توان بنیان‌گذار پرچمدار اقتصادی دانست. هر چند پیش از شیائومی و پوکوفون این وان پلاس بود که پرچمدار ارزان تولید می کرد اما شیائومی با یک دید جامع تر کاملا آن را اقتصادی کرد. دوربین در پرچمدارهای ارزان قیمت عموما عضوی است که عملکرد رده بالا ندارد. امروز امتیاز دوربین پوکوفون F1 در DxO منتشر شده و عملکرد حدود پرچمدارهای سال پیش را نشان می دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن ها بیشتر صحبت کنیم.

پوکوفون اف ۱

پوکوفون اف ۱

همانطور که در تصویر بالا می بینید، امتیاز کلی پوکوفون اف ۱ (PocoPhone F1) در تست DxO برابر ۹۱ است. عملکرد کلی عکس و ویدیو نیز شبیه به هم است و تفاوت زیادی وجود ندارد.

برای دوربین اصلی پوکوفون اف ۱ (Pocophone F1) یک دوربین دوگانه ۱۲+۵ مگاپیکسلی با f/1.9 قرار گرفته که دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با اندازه پیکسل ۱.۴ میکرومتری و حسگر تصویر سونی imx363 و دوربین ۵ مگاپیکسلی با حسگر سامسونگ ارایه می شود.

اگر بخواهیم با دیگر موبایل ها در جدول بررسی های DxO نگاهی به جایگاه دوربین پوکوفون اف ۱ داشته باشیم، جدول زیر را باید ببینید:

همانطور که می بینید عملکرد پایین تر از پرچمدارهای سال گذشته و بالاتر از پرچمدارهای دو سال گذشته است. به صورت کلی برای یک پرچمدار ۳۰۰ دلاری که تلاش کرده بیشتر روی عملکرد متمرکز باشد به نظر می رسد این عملکرد دوربین اصلا بد نیست.

اگر موبایلی برای عکاسی می خواهید و قیمت پایین هم مد نظر شماست می توانید به شیائومی می ۸ که در تست DxO با پوکوفون اف ۱ مقایسه شده است بیشتر توجه کنید.

نظر شما چیست؟ عملکرد دوربین پوکوفون اف ۱ را چطور می بینید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.