امروز ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۶ ق.ظ

اعزام بیش از ۳۴۰۰ نفر برای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده

سردار محمود معین‌پور جانشین سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان لحظاتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: قرارگاه امداد‌ و نجات و مردم یاری سپاه ولیعصر(عج) از دقایق اولیه در خوزستان تشکیل شد.

به گزارش جمهوریت ،

سردار محمود معین‌پور جانشین سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان لحظاتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: قرارگاه امداد‌ و نجات و مردم یاری سپاه ولیعصر(عج) از دقایق اولیه در خوزستان تشکیل شد. گردان‌های بیت‌المقدس که بسیجی و مردم محور هستند در شهر رفیع، هویزه، سوسنگرد و روستای آلبوعفری حضور پیدا کردند.

وی افزود: در مجموع ۲۲۰ نیروی کادر به ۷ ناحیه درگیر سیلاب در منطقه ارسال شدند. همچنین ۷ گردان امام حسین(ع) به استعداد یک هزار و ۵۸۰  نفر و ۹ گردان بیت‌المقدس به استعداد یک هزار و ۴۱۲ نفر به مناطق اعزام شدند.

جانشین سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان عنوان کرد: یک گردان از طلاب به استعداد ۶۰ نفر در سوسنگرد حضور پیدا کردند. همچنین  ۸ گروه جهادی به استعداد ۱۳۰ نفر برای کمک‌رسانی در ترمیم سیل‌بند به سوسنگرد و هویزه اعزام شدند.

وی گفت: ۳ دستگاه بیل مکانیکی، ۵۰ دستگاه خودروی تاکتیکی، ۳ دستگاه لودر، ۳ دستگاه کمرشکن، ۱۱ دستگاه کمپرسی و یک دستگاه تریلر برای خدمت‌رسانی به منطقه اعزام شد.

معین‌پور گفت: قرارگاه امدادونجات و مردم یاری تا فروکش کردن آب و به حالت عادی برگشتن منطقه در محل‌های موردنیاز حضور دارد و امدادرسانی به مردم را ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/ق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.