سایپا دعوتنامه آریو و چانگان CS35 را برای مشتریان صادر کرد

ارسال شده توسط: حسین مرادی .

به گزارش جمهوریت ;

دعوتنامه آریو

۱۰ بهمن ۹۷ ساعت ۲۰:۲۵

سایپا دعوتنامه آریو و چانگان CS35 را در بهمن ۹۷ صادر کرد. گروه خودروسازی سایپا برخلاف وعده خود، دعوتنامه دو محصول خود را به جای قیمت قبلی، با قیمت جدید برای مشتریان ارسال کرد، اما دوباره تصمیم خود را تغییر داد.

مدیران ارشد شرکت سایپا در نشستی که در روز شنبه ۶ بهمن‌ماه ۹۷ با مشتریان برگزار کرده بودند، قول دادند که تمامی خودروهای پیش فروش شده با موعد تحویل قبل از دی‌ماه ۹۷ را با همان قیمت قبلی به مشتریان تحویل می‌دهند، اما شرکت سایپا برخلاف وعده‌های خود عمل کرده و دعوتنامه چانگان CS35 و آریو را با قیمت بیشتر برای مشتریان فرستاد. در ادامه جزئیات دعوتنامه دو محصول سایپا که دیروز برای مشتریان ارسال شد را مشاهده می‌کنید:

دعوتنامه آریو و چانگان CS35

نام خودروقیمت قدیمقیمت جدید در دعوتنامه
آریو۶۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان۷۱ میلیون تومان
چانگان CS35۷۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان۸۵ میلیون تومان

اما امروز صبح، دوباره سایپا از تصمیم خود عقب‌نشینی کرد و مجددا دعوتنامه خودروهای چانگان و آریو را با همان قیمت قبلی یعنی ۷۴ میلیون و ۹۵۴ هزار تومان برای چانگان سی اس ۳۵ و ۶۲ میلیون و ۷۴۸ هزار تومان برای آریو صادر کرد. این دعوتنامه از ساعت ۹ صبح روز دهم بهمن ۱۳۹۷ فعال می‌شود. در صورتی که مشتریان با دعوتنامه قبلی اقدام به تکمیل وجه کرده باشند، وجه پرداختی مازاد به آن‌ها بازگردانده خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.