امروز ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳ ق.ظ

عمر باتری هواوی میت ۲۰ ایکس مشخص شد: عالی

سه ماه پیش بود که همراه با خانواده هواوی میت ۲۰ شاهد رونمایی از هوآوی میت ۲۰ ایکس (Mate 20X) با قلم استایلوس M Pen بودیم.

به گزارش جمهوریت ;

سه ماه پیش بود که همراه با خانواده هواوی میت ۲۰ شاهد رونمایی از هوآوی میت ۲۰ ایکس (Mate 20X) با قلم استایلوس M Pen بودیم. یکی دیگر از ویژگی های جذاب میت ۲۰ ایکس که آن را موبایل گیمینگ هواوی نیز می دانند، باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری آن است. امروز عمر باتری هواوی میت ۲۰ ایکس مشخص شده و خروجی آن حتی لایق لقب عالی است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به آن داشته باشیم.

عمر باتری هواوی میت ۲۰ ایکس

عمر باتری هواوی میت ۲۰ ایکس

عمر باتری هواوی میت ۲۰ ایکس برای پخش ویدیو حدودا ۱۸ ساعت است و این برای دستگاهی با نمایشگر بزرگ ۷.۲ اینچی می تواند خیلی جذاب باشد و آن را تبدیل به یک دستگاه برای تماشای فیلم و سریال به صورت همراه تبدیل کند!

مدت زمان وبگردی ۱۵ ساعته نیز کاملا جذاب و دوست داشتی است. اگر شما هم مثل من انتظار عدد بیشتری داشتید باید بگویم دوباره اندازه نمایشگر را بخوانید و توجه داشته باشید که مساحت یک موبایل ۷ اینچی در مقابل یک موبایل ۶ اینچی خیلی بیشتر از مساحت یک موبایل ۶ اینچی نسبت به یک موبایل ۵ اینچی است.

مدت زمان مکالمه اما در مقایسه با آنر وی ۲۰ کم به نظر می رسد. با توجه به اشتراکات این دو دستگاه دلیل آن مشخص نیست.

هواوی میت ۲۰ ایکس اما شارژ وایرلس و شارژ سریع ۴۰ واتی را پشتیبانی نمی کند ولی باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری آن با شارژر ۲۲.۵ واتی هواوی در مدت ۳۰ دقیقه تا ۴۷ درصد شارژ می شود. مدت زمان لازم برای شارژ شدن این منبع انرژی به صورت کامل تنها ۱۰۰ دقیقه است.

نظر شما درباره عملکرد باتری هواوی میت ۲۰ ایکس چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.