امروز ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۵ ب.ظ

گلکسی ای ۵۰ (Galaxy A50) با دوربین سه گانه و بریدگی نمایشگر قطره طور ارایه می شود

دو هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم باتری گلکسی ای ۵۰ (Galaxy A50) احتمالا ۴۰۰۰ میلی آمپر خواهد بود.

به گزارش جمهوریت ;

دو هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم باتری گلکسی ای ۵۰ (Galaxy A50) احتمالا ۴۰۰۰ میلی آمپر خواهد بود. چند شایعه دیگر نیز درباره گلکسی ای ۵۰ وجود دارد و امشب با لو رفتن بخشی از شاسی آن می بینیم که گلکسی ای ۵۰ (Galaxy A50) با دوربین سه گانه و بریدگی نمایشگر قطره طور ارایه می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

دوربین سه گانه گلکسی a50

دوربین سه گانه گلکسی a50

سامسونگ تا کنون دو موبایل مجهز به دوربین سه گانه دارد که گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ و گلکسی A8s (در بازار جهانی گلکسی A9 pro) هستند. حالا به نظر می رسد که گلکسی A50 نیز دوربین اصلی سه گانه دارد.

همانطور که در تصویر بالا از شاسی منتسب به گلکسی A50 می بینید، جا برای یک قاب دوربین عریض که به اندازه و شکل دوربین سه گانه گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ است که این احتمالا یعنی دوربین سه گانه.

بریدگی نمایشگر گلکسی A50

بریدگی نمایشگر گلکسی A50

همچنین همانطور که بالای نمایشگر می‌بینید روزنه ای برای قرار گرفتن دوربین سلفی قرار دارد و این به ماما می‌گو که این دستگاه جزء اولین اعضای خانواده Galaxy A خواهد بود که با بریدگی نمایشگر قطره طور ارایه میشود.

نمای پایین دستگاه نیز به ما پورت usb c و جک ۳.۵ میلیمتری صدا را نشان می دهد. توجه دارید که بلندگویی روی لبه پایین دیده نمی شود.

بنچمارک گلکسی A50 با اگزینوس ۹۶۱۰ و اندروید ۹ دیده شد‌.

اولین موضوعی که دوست داریم به آن بپردازیم سیستم‌ عامل A50 گلکسی است. سامسونگ نشان داده که معمولاً پایین رده و میان رده های خود را با یک نسل اندروید قدیمی تر معرفی می کند. در این بنچمارک اندروید ۹ برای گلکسی A50 خیلی دلگرم‌کننده ظاهر می شود. در حقیقت اگر گلکسی A50 با اندروید ۹ معرفی شود، این اولین میان رده در خانواده گلکسی ای (Galaxy A) خواهد بود که با سیستم عامل بروز فروخته شده است. البته شاید گلکسی A8s این لقب را بگیرد.

موضوع دوم نیز همان است که در مقدمه گفتیم، چیپست استفاده نشده اگزینوس ۹۶۱۰ برای اولین بار در گلکسی A50 رونمایی خواهد شد و باید دید که سامسونگ این چیپست خود را با چه قدرتی ارائه کرده است. در این بنچمارک عملکرد آن قابل توجه است.

همچنین حافظه رم ۴ گیگابایتی نیز برای گلکسی A50 قابل توجه است. به جز مدل عددی SM-A505 موضوع قابل توجه دیگری در این بنچمارک وجود ندارد.

نظر شما درباره گلکسی A50 چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.