امروز ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۴ ق.ظ

هواوی پی ۳۰ لایت زودتر از هواوی پی ۳۰ ارایه خواهد شد

درباره خانواده های پرچمدار هواوی می‌دانیم که همیشه عضو میان رده دارند.

به گزارش جمهوریت ;

درباره خانواده های پرچمدار هواوی می‌دانیم که همیشه عضو میان رده دارند. میان زده مقداری زودتر از خانواده پرچمدار معرفی می‌شود و به بازار هم سریع تر عرضه می گردد. حالا خبر می رسد که همین موضوع درباره عضو میان اعضای خانواده هواوی پی ۳۰ نیز اتفاق خواهد افتاد. گفته می شود که هواوی پی ۳۰ لایت زودتر از هواوی پی ۳۰ ارایه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

تا کنون درباره هوآوی پی ۳۰ و هوآوی پی ۳۰ پرو تا کنون شایعات زیادی شنیده ایم. امروز اما وقت آن است که قاب هوآوی پی ۳۰ لایت لو برود و کمی درباره نسخه ارزان قیمت خانواده هوآوی پی ۳۰ یعنی مدل لایت (Huawei P30 Lite) صحبت کنیم.

گفته می شود که هواوی پی ۳۰ لایت حدودا در یک ماه زودتر از موعد ارائه هواوی پی ۳۰ پرو و هواوی پی ۳۰ ارایه می شود.

قاب هوآوی پی ۳۰ لایت (Huawei P30 Lite) در تصویر بالا دیده می شود و اطلاعات جالبی درباره آن مشخص شده است. حسگر اثرانگشت روی قاب پشتی کاملا واضح است و برای قاب دوربین تصور شده که دوربین دوگانه و فلاش به صورت فراخ طور (!) قرار خواهد داشت. همانطور که می بینید، روی لبه پایین نیز جک ۳.۵ میلی متری صدا و بلندگوی تکی دو سمت پورت USB که مشخص نیست از کدام نسل است، قرار دارد.

علاوه بر قاب هوآوی پی ۳۰ لایت در یک تصویر دیگر گلس سه عضو خانواده هوآوی پی ۳۰ را می بینیم. همانطور که می بینید هوآوی پی ۳۰ لایت حتی کمی بزرگتر از هوآوی پی ۳۰ است. دلیل این است که حاشیه پایین نمایشگر و حتی سوراخ نمایشگر پی ۳۰ لایت بیشتر از هوآوی پی ۳۰ است.

نظر شما چیست؟ هواوی پی ۳۰ لایت می تواند میان زده جذاب باشد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.