گزارشی از روند برگزاری “رویداد پیش شتابدهی رویش تِک”

مرکز رشد رویش جهاد دانشگاهی این روزها در حال برگزاری “رویداد پیش شتابدهی رویش تِک” است.

به گزارش جمهوریت ;

مرکز رشد رویش جهاد دانشگاهی این روزها در حال برگزاری “رویداد پیش شتابدهی رویش تِک” است.

به گزارش ا یسنا، “رویداد پیش شتابدهی رویش تِک” به همت مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی و با همکاری دانشگاه شهید رجایی، از روز شنبه ۶ بهمن ماه با حضور میهمانان و تیم‌های پذیرفته شده آغاز به کار کرده و در حال برگزاری است.

در نخستین روزهای برگزاری این رویداد، دکتر شمس (معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید رجایی) و دکتر اصغری (رئیس مرکز رشد رویش) به عنوان برگزار کنندگان رویداد حضور داشتند.

همچنین سعید ابراهیمیان (تسهیلگر رویداد) در خصوص رویداد و برنامه زمان‌بندی آن توضیحاتی را ارائه کرده و افراد و تیم‌ها به معرفی خود پرداختند.

جهت اختصاص یک کوچ اختصاصی به هر تیم، کوچ‌ها پس از معرفی خود، به قید قرعه یک تیم را انتخاب نمودند و تیم‌ها با کوچ‌های اختصاصی خود ارتباط گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمودند. کوچ‌های اختصاصی این رویداد عبارتند از محمد حسین حامی، امیر زمانی‌ها، امیر ایروانچی، امیرعلی ریاضی، سام صفوی، شهریار ناصح، علی شاهبندی، محمد شاهبندی، امیرحسین ثقه الاسلامی، منا نخعی، بهار مازندرانی و عاطفه ثقفی که هر کدام تجربیات زیادی در حوزه کسب و کار و کارآفرینی دارند و شکست‌ها و موفقیت‌های زیادی را در این حوزه‌ها تجربه کرده‌اند.

افرادی که به عنوان مدرس، مشاور و منتور در این رویداد همکاری دارند عبارتند از: کتایون سپهری مدیر شتاب‌دهنده منش، آرش سروری از آکادمی یونیتک، خانم رجبی از مؤسسه توسعه حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان و محسن رضوانیان از مرکز آموزش نی را و آقای محسن مولایی نسب.

شایان ذکر است رویداد پیش شتابدهی رویش تِک تا ۷ اسفند ماه به مدت ۲۱ نیم روز از ساعت ۱۴ الی ۱۹ در محل کارخانه نوآوری “های وی” واقع در تهران اتوبان صیاد شیرازی، بالاتر از اتوبان صدر، گلزار جنوبی، ۱۲ متری ولیعصر، انتهای بن بست قائم ادامه دارد. طی این رویداد کارگاه‌های آموزشی و کاربردی مختلفی از جمله شناخت گوهر وجود، خلق ایده، استارتاپ ناب، جذب سرمایه گذار، ارتباط مؤثر، نحوه ارائه به سرمایه گذار، شبکه سازی و تیم سازی، تولید محتوا، خلق برند، امدادرسانی به خود، دستیابی به بازار هدف، مسائل حقوقی استارتاپ ها و کارگاه‌های تخصصی حوزه اینترنت اشیا و کشاورزی هوشمند برگزار خواهد شد.

از علاقه مندان دعوت می‌گردد جهت اطلاع از اخبار و اطلاعات رویداد پیش شتابدهی رویش تِک و هماهنگی حضور در کارگاه‌ها به وبسایت رویش به نشانی www.rooyesh.ir مراجعه فرمایند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.