آغاز تولید انبوه خانواده گلکسی اس ۱۰

می دانیم که فاصله زیادی تا معرفی رسمی گلکسی اس ۱۰ نداریم.

به گزارش جمهوریت ;

می دانیم که فاصله زیادی تا معرفی رسمی گلکسی اس ۱۰ نداریم. تاریخ ۱ اسفند برای گلکسی اس ۱۰ است و روزی بزرگی برای سامسونگ خواهد بود چون موبایل منعطف آن ها هم در همین تاریخ رونمایی می شود. امروز اما خبر می رسد که شاهد آغاز تولید انبوه خانواده گلکسی اس ۱۰ هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

برای پیشگیری از سو تفاهم باید بگویم که تصویر اصلی مطلب تزئینی بوده و مربوط به خط تولید گلکسی نوت ۹ است. همچنین تصویر زیر رندری از گلکسی اس ۱۰ پلاس بوده که نزدیک به واقعیت است.

گلکسی اس ۱۰

گلکسی اس ۱۰

بسیار خوب به خبر آغاز تولید انبوه گلکسی اس ۱۰ می پردازیم. بنابر اطلاعاتی که از کره جنوبی می رسد شاهد این هستیم که با نزدیک شدن به زمان رونمایی پرچمداران جدید سامسونگ، غول کره‌ای تولید انبوه این گوشی‌ها را آغاز کرده است تا از ۱۷ اسفند ماه آن‌ها را وارد بازار کند.

زمان عرضه‌ی گلکسی اس ۱۰ نسخه‌ی ۵G

البته لازم به ذکر است که گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ نسخه‌ی ۵G هنوز وارد تولیدات انبوه نشده است. این تلفن هوشمند تنها نسخه از نسل جدید گوشی‌های سامسونگ به شمار می‌رود که در کارخانه‌ی بومی کره‌ی جنوبی یعنی «گومی» به تولید خواهد رسید. نسخه‌های دیگر یعنی S10E، اس ۱۰ و اس ۱۰‌پلاس در ویتنام تولید خواهند شد.

نسخه‌ی ۵G‌ پرچمداران کره‌ای کمی دیرتر از سه گانه‌های اصلی و در تاریخ ۹ فروردین وارد بازار می‌شوند. بنابراین می‌توان گفت سامسونگ زمان کافی برای کار کردن روی قدرتمند‌ترین محصول خود را داشته باشد. کارخانه‌ی گومی همچنین قرار است اولین موبایل منعطف سامسونگ را نیز تولید کند. بنابراین بعید نیست که موبایل منعطف و نسخه‌ی ۵G جدیدترین تلفن‌های سامسونگ به طور همزمان وارد بازار شوند. البته لازم به ذکر است که هردوی این گوشی‌ها در کنار سه پرچمدار سامسونگ در تاریخ اول اسفند ماه رونمایی خواهند شد.

قیمت موبایل منعطف سامسونگ

از آنجایی که تولید موبایل منعطف و نسخه‌ی ۵G سامسونگ در کارخانه‌های بومی کره‌ی جنوبی به انجام می‌رسد و از طرفی بهترین نسخه‌های پرچمدار غول کره‌ای محسوب می‌شوند بنابراین نباید انتظار قیمت پایینی از آن‌ها داشت. به نظر می‌رسد که نسخه‌ی ۵G‌ گلکسی اس ۱۰ حدودا ۱۵۰۰ دلار قیمت خواهد داشت (نسخه‌ی ۱۲ گیگابایت رم همراه با یک ترابایت حافظه‌ی داخلی). قیمت گوشی تاشوی سامسونگ حتی بیش از این‌ها خواهد بود و به نظر می‌رسد باید منتظر قیمتی حدود ۱۸۰۰ دلار باشیم.

محافظ صفحه‌ی قابل جدا شدن همراه با گلکسی اس ۱۰

اخبار جدیدی از رسانه‌های محلی منتشر شد که بر این اساس درون جعبه‌ی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ یک محافظ صفحه‌ی جداشدنی نیز وجود خواهد داشت. وجود محافظ صفحه‌ی انحصاری سامسونگ درون جعبه‌ی پرچمداران بعدی تا حدی منطقی به نظر می‌رسد چرا که اخیرا گزارش‌هایی مبنی بر وجود مشکل در حسگر اثر انگشتر درون نمایشگر سامسونگ گلکسی اس ۱۰ در صورت استفاده از محافظ صفحه شنیده بودیم.

طبق گزارشات محافظ صفحه‌ی اصلی گلکسی اس ۱۰ لبه‌های خمیده‌ی پرچمداران را نیز به خوبی پوشش خواهد داد و بخش «جدا شدنی» ممکن است به این معنی باشد که به صورت پیش فرض این محافظ‌ها نصب شده هستند. هنوز مشخص نیست که آیا سامسونگ قصد دارد از محافظ صفحه‌ی انحصاری خود برای گلکسی S10E استفاده کند یا خیر؛ چرا که این گوشی دارای صفحه‌‌ای تخت (بدون لبه‌های خمیده) و حسگر اثر انگشت اپتیکال است و احتمالا مشکلی از لحاظ تشخیص اثر انگشت در حضور محافظ صفحات نداشته باشد.

منتظر معرفی و ارایه خانواده گلکسی اس ۱۰ هستید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.