امروز ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۶ ب.ظ

هواوی میت ۳۰ با برد SLP ارایه خواهد شد

شرکت هواوی با تمام قوا برای معرفی پرچمداران خود در ماه‌های آینده آماده شده است و حالا طبق گزارش جدید گوشی‌ های سری میت ۳۰ هواوی از فناوری برد مدار SLP برخوردار خواهند بود.

به گزارش جمهوریت ;

شرکت هواوی با تمام قوا برای معرفی پرچمداران خود در ماه‌های آینده آماده شده است و حالا طبق گزارش جدید گوشی‌ های سری میت ۳۰ هواوی از فناوری برد مدار SLP برخوردار خواهند بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره این که هواوی میت ۳۰ با برد SLP ارایه خواهد شد، بیشتر صحبت کنیم.

با تجهیز هواوی میت ۳۰ (Huawei Mate 30) به این فناوری، برند چینی رسما به سومین شرکت جهان تبدیل می‌شوند که از فناوری برد مدار SLP در تلفن‌ های همراه هوشمند خود استفاده می‌کند. یش از این اپل در آیفون X از این فناوری بهره گرفته بود و سامسونگ نیز طبق گزارش‌ها قرار است که از گوشی ‌های سری اس ۱۰ که پردازنده اگزینوس مجهز می‌شوند، با این فناوری رونمایی کند.

با به‌کارگیری مادربردهای SLP، چیپست‌ها روی همدیگر و یا در کنار همدیگر فشرده می‌شوند که به سازندگان اجازه می‌دهد ابعاد و حجم کلی محصول را کاهش دهند. در حالی که اکثر تلفن های هوشمند امروزی از ۱۰ لایه مسی بر روی مدارهای PCB استفاده می‌کنند، بردهای مدار SLP فشرده از ۲۰ لایه بهره می‌برند که به سازندگان اجازه می‌دهد در همان فضای یکسان، قطعات بیشتری را جای دهند. فایده اصلی این موضوع نیز این است که فضای بیشتری برای افزایش ظرفیت قطعات دیگر مانند یک باتری بزرگتر به وجود می‌آید.

تفاوت برد SLP آیفون ها

تفاوت برد SLP آیفون ها

ارتقا برد گوشی های هوشمند در سال ۲۰۱۹

با وجود اینکه به رشد بازار موبایل همین حالا هم به شدت افزایش یافته و به عقیده خیلی از کارشناسان به بالاترین سطح ممکن رسیده است، اما این صنعت امسال در حوزه مادربردها و مدارهای SLP رشد قابل توجهی را تجربه خواهد کرد. برندهای سطح پایین‌تر نیز گفته می‌شود که از برد های ارتباطی HDI در مدل‌های قدیمی‌تر به مدل های Any Layer-class این بردها مهاجرت خواهند کرد که مهم‌ترین دلیل آنها نیز پاسخگویی به تقاضای بالای کاربران برای قابلیت‌های بیشتر در گوشی های موبایل است.

سال گذشته اپل از این فناوری جدید در آیفون های X خود نیز استفاده کرد که به این کمپانی اجازه داد باتری L شکل بزرگتری را درون بدنه جای دهد. ارزش بازار بردهای مدار SLP ۱.۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۶ تخمین زده می‌شد که این مقدار تا سال ۲۰۲۳ پیش‌بینی می‌شود که به ۲.۲۴ میلیارد دلار برسد.

طبق گزارش‌ها سری هواوی میت ۳۰ قرار است که از یک سیستم دوربین پنج‌گانه برخوردار باشد تصاویری که از قاب‌های محافظ پرچمداران جدید چینی لو رفته، حاکی از آن است که احتمالا شاهد پنج سنسور به همراه یک یک فلش ال ای دی بر روی پنل پشتی خواهیم بود؛ هرچند که هنوز قطعی نیست که آیا برد مورد نظر در میت سی ۳۰ به کار خواهد رفت یا نه، اما قطعا مربوط به یکی از پرچمداران هواوی در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید هواوی می تواند با این تغییر و افزایش حجم باتری سبب کسب موفقیت بیشتر شود؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.