ارتقای سرعت اینترنت خانگی در ایران به ۷۰ مگابیت در ثانیه

از قصه دیال آپ تا ADSL و به ADSL 2 که پیش می آییم می بینیم که زمانی ما به چه شرایطی برای دسترسی به اینترنت راضی بودیم.

به گزارش جمهوریت ;

از قصه دیال آپ تا ADSL و به ADSL 2 که پیش می آییم می بینیم که زمانی ما به چه شرایطی برای دسترسی به اینترنت راضی بودیم. امروز خبر خوشحال کننده ای وزیر ارتباطات دارد می توان آغازکننده فصل جدیدی در اینترنت خانگی باشد. قرار است شاهد ارتقای سرعت اینترنت خانگی در ایران به ۷۰ مگابیت در ثانیه باشیم. این مهم با استفاده از فیبرنوری به جای کابل مسی ممکن خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

تفاوت FTTC با ADLS2

تفاوت FTTC با ADLS2

محمد جواد آذری جهرمی امروز پنجشنبه توییت کرد: حس خوبیه وقتی تجربه‌ی حداکثر سرعت اینترنت خانگی ۱۶مگابیت به حداقل ۷۰ افزایش پیدا کند.

«با ارتقای تکنولوژی ADSL به FTTC این کار امکان پذیر است. امروز و در آستانه دهه فجر، شرکت شاتل این تکنولوژی را در دزفول ارتقا داد و ۶۰۰۰ مشترک شاتل در دزفول این حس را تجربه می‌کنند.بزودی همه ایران.»

تعویض اینترنت دایل‌آپ با فیبر نوری

شبکه دسترسی بر پایه فیبر نوری (FTTH) تحت عنوان تانوما در ایران، از سال گذشته افتتاح شده که اینترنت پرسرعت برای دانلود فیلم و نرم‌افزار، تلفن تصویری، مشاهده برنامه‌های زنده تلویزیونی با کیفیت HD و ۴K، بانکداری الکترونیک، بازی و خرید آنلاین، آموزش و پزشکی از راه دور و اینترنت اشیاء، از جمله سرویس‌های قابل ارائه به‌صورت هم‌زمان بر بستر فیبر نوری قابل ارایه است.

نظر شما چیست؟ می شود که اینترنت خانگی دوست داشتنی داشته باشیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.