رنگ های گلکسی اس ۱۰ را در رندر رسمی آن ببینید

ما تا کنون رندرهای مختلفی از گلکسی اس ۱۰ دیده ایم و البته درباره رنگ بندی آن هم مطالبی خوانده ایم.

به گزارش جمهوریت ;

ما تا کنون رندرهای مختلفی از گلکسی اس ۱۰ دیده ایم و البته درباره رنگ بندی آن هم مطالبی خوانده ایم. امشب اما با ترنجی همراه باشید تا رنگ های گلکسی اس ۱۰ را در رندر رسمی آن ببینید.

 رنگ بندی گلکسی اس ۱۰ پلاس

رنگ سبز گلکسی اس ۱۰

رنگ سبز گلکسی اس ۱۰ پلاس

رنگ سفید گلکسی اس ۱۰

رنگ سفید گلکسی اس ۱۰ پلاس

رنگ مشکی گلکسی اس ۱۰

رنگ مشکی گلکسی اس ۱۰ پلاس

همانطور که در رندر های بالا از گلکسی اس ۱۰ میبینید سه رنگ سفید مشکی و سبز برای آن تایید می‌شود. همچنین دوربین سه گانه روی قاب پشتی و بدون حسگر اثر انگشت را نیز شاهد هستیم.

البته انتظار داریم که تنوع رنگ های گلکسی اس ۱۰ بیشتر از این تعداد باشد اما دو رنگ از این ۳ رنگ، رنگ های خاص گلکسی اس ۱۰ هستند. رنگ سبز که البته با رنگ سبز زمردی گلکسی اس ۶ اج متفاوت است را شاهد هستیم. در کنار آن رنگ سفید که چند سالی هست از پرچمدارهای سامسونگ حذف شده را نیز می‌بینیم.

طبق این رندر رسمی لو رفته از گلکسی اس ۱۰ سوراخ نمایشگر در لبه بالا و سمت راست پنل نیز دیده می شود. حاشیه های نمایشگر در سمت راست و چپ به دلیل اج بودن نمایشگر از لبه جلو دیده نمی شود. و کمتر از آیفون X به نظر می رسد و حاشیه های بالا و پایین در این رندرها بهتر است تصاویر لو رفته قبلی است.

حاشیه لبه بالای نمایشگر گلکسی اس ۱۰ کمتر از لبه پایین آن است. همچنین قطر سوراخ نمایشگر آن کمتر از گلکسی A8s دیده می شود. در حال حاضر انحصار تولید نمایشگر Super AMOLED با سوراخ نمایشگر در دست سامسونگ است.

گلکسی اس ۱۰ پلاس

گلکسی اس ۱۰ پلاس

همچنین رندر گلکسی اس ۱۰ پلاس را در رنگ سفید می توانید بالاتر ببینید. این دستگاه دوربین سلفی دوگانه خود را در همان موقعیت گلکسی اس ۱۰ و‌ درون نمایشگر جای داده است. در این رندرها تصاویر زمینه گلکسی اس ۱۰ نیز هویدا هستند.

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد گلکسی اس ۱۰ می تواند جذاب باشد. اینطور نیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.