بیوگرافی شیلا خداداد و همسرش + تصاویر و مصاحبه

شیلا خداداد متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۹ تهران بازیگر سینما و تلویزیون.شیلا خداداد متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۹ تهران بازیگر سینما و تلویزیون.

شیلا خداداد در چهاردهم آبان ماه سال ۱۳۵۹ دریک خانواده کوچک و در شهر تهران به دنیا آمد. خداداد دوران تحصیل خود را با موفقیت سپری کرد و در سال ۷۵ وارد دبیرستان شد. در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و در سال ۷۸ با معدل ۱۷ فارق التحصیل شد و به دانشگاه راه یافت. در دانشگاه رشته مهندسی فیزیک را برگزید و در این رشته شروع به تحصیل کرد. وی همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد و در چند گروه موسیقی مشغول به کار است.

 

 

عکس شیلا خداداد

 

ماجرای بازیگر شدن

 

نکته جالب درباره شیلا خداداد این است که به صورت کاملا اتفاقی بازیگر شده است. به طور اتفاقی مسعود کیمیایی او را در داروخانه می بیند و به او پیشنهاد بازی در فیلم “اعتراض” را می دهد. پس از موافقت و بازی در این فیلم به شهرت می رسد و جایگاه خود را در سینما تثبیت می کند.

 

 

عکس های شیلا خداداد

 

شهرت

 

حضور او در سریال “مسافری از هند” در سال ۱۳۸۱ در نقش دختر هندی بنام سی تا او را به شهرت رسانید، وی تجربه حضور در فیلم “اخراجی ها ۲” ، “سن پترزبورگ” و سریال “قلب یخی” را دارد.

 

 

شیلا خداداد و همسرش

 

ازدواج ، همسر و فرزندانش

 

شیلا خداداد با دکتر فرزین سرکارات ازدواج کرده است و حاصل ازدواجش دو فرزند ( یک پسر و یک دختر ) است. سامیار سرکارات بیست و هفتم آبان ماه ۱۳۹۲ متولد شد. ساتین سرکارات یکم فروردین ماه ۱۳۹۶ متولد شد.

شیلا خداداد در مورد آشنایی با همسرش گفته است که قصد عمل بینی ام را داشتم ولی به دلیل حساسیت بالایی که روی چهره ام داشتم دوست نداشتم چهره ام تغییر کند. زمانی که چند نفر از همکارانم دکتر سرکارات را توصیه کردند پیش ایشان رفتم.

پس از تحقیق مطمئن شدم کارشان خوب است و برای عمل بینی ام موافقت کردم. دکتر سرکارات همسر شیلا خداداد این چنین ادامه داد : بعد از اینکه بینی شیلا را عمل کردم دیدم خیلی خوب شده است و پیش خودم گفتم خودم با ایشان ازدواج می کنم.

 

 

عکس جدید شیلا خداداد

 

ورزش و تیم مورد علاقه شیلا خداداد

 

ورزش مورد علاقه شیلا خداداد فوتبال و والیبال است و تیم مورد علاقه اش استقلال.

 

مصاحبه با شیلا خداداد

 

مصاحبه با شیلا خداداد

 

 

عشق به خانواده و فرزند برای تان مهم تر است یا عشق به بازیگری؟

 

مشخص است که عشق فرزند و خانواده برایم در اولویت است.دوست دارم پسرم به وجودم و زمانی که برایش صرف می کنم، افتخار کند.اکنون مهم است که در کنارش باشم چون روح و روان فرزندم سامیار اکنون در حال شکل گیری و سن حساسی است و به شدت به حضور من در کنار خود نیازمند است.می خواهم پسرم به مادر بودن من بیشتر ببالد و افتخار کند؛ نه به فیلم های من.

 

 

عکس های شخصی شیلا خداداد

 

رابطه با خانواده همسرتان چطور است؟

 

خداراشکر که رابطه خیلی خوبی داریم.هم من آنهارا خیلی دوست دارم و هم آنها من را. از طرف دیگر هردو خانواده هم رابطه خیلی خوبی باهم دارند.فرزین خانواده خیلی خوبی دارد و من واقعا در کنار آنها احساس راحتی می کنم.

 

 

زندگینامه شیلا خداداد

 

برای پذیرفتن یک نقش، کدام یک از موضوعات برای تصمیم گیری شما مهم تر است؛ فیلمنامه یا عوامل آن فیلم؟

 

 اول فیلمنامه برایم مهم است، بعد عوامل آن فیلم ، ممکن است فیلمنامه خوب را با عوامل متوسط بپذیرم ولی بیشتر به دنبال هر دو هستم؛ به همین دلیل هم بعد از بازگشتن دوباره به عرصه بازیگری باز کم کار شده ام.

 

 

 

عکس های جدید شیلا خداداد

عکس های جدید شیلا خداداد

 

شیلا خداداد و پسرش در برنامه خندوانه

شیلا خداداد و پسرش در برنامه خندوانه

 

[ Photo ] شیلا خداداد ، اصغر فرهادی و شهاب حسینی

شیلا خداداد ، اصغر فرهادی و شهاب حسینی

 

شیلا خداداد و خانواده اش در کنار محمدرضا گلزار شیلا خداداد و خانواده اش در کنار محمدرضا گلزار

 

عکس اینستاگرامی شیلا خداداد و همسرش

 

تصاویر شیلا خداداد

تصاویر شیلا خداداد

 

 

 

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی “المیرا دهقانی” ازدواج و همسرش + تصاویر

بیوگرافی و ماجرای ازدواج و طلاق ” پانته آ بهرام ” + مصاحبه

بیوگرافی اشکان خطیبی + ماجرای ازدواجش با آناهیتا درگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.