جزییات نوبت دهی اینترنتی اهدای خون

مدیرکل برنامه‌ریزی جذب و نگهداری اهداکنندگان سازمان انتقال خون ایران گفت: خوشبختانه امکان نوبت دهی اینترنتی با هدف مدیریت بهینه حضور داوطلبان اهدای خون در مراکز اهدای خون فراهم شده است.مدیرکل برنامه‌ریزی جذب و نگهداری اهداکنندگان سازمان انتقال خون ایران گفت: خوشبختانه امکان نوبت دهی اینترنتی با هدف مدیریت بهینه حضور داوطلبان اهدای خون در مراکز اهدای خون فراهم شده است.

عباس صداقت با اعلام این مطلب، افزود: سامانه نوبت دهی اینترنتی اهدای خون موجب افزایش رضایتمندی اهداکنندگان در راستای طرح تحول نظام سلامت و همسو با گسترش دولت الکترونیک است.

 

وی تصریح کرد: سامانه «نوبت دهی اینترنتی اهدای خون» از مهرماه سال گذشته بر روی پرتال رسمی سازمان انتقال خون در دسترس عموم قرار گرفت و از این پس اهداکنندگان میتوانند با مراجعه به پرتال سازمان انتقال خون یا آدرس اینترنتی nobatdehi.ibto.ir به ثبت نام و دریافت نوبت اینترنتی جهت اهدای خون اقدام کنند.

 

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، مدیرکل برنامهریزی جذب و نگهداری اهداکنندگان سازمان انتقال خون ایران، اظهار داشت: سامانه نوبت دهی اینترنتی اهدای خون برای افرادی که با هر نیت اقدام به نذر خون کردهاند، این فرصت را فراهم میآورد تا در تمامی ایام سال و در فرصتهای مناسب و به دور از ازدحام ایجاد شده در مناسبتهای مذهبی، از طریق ثبت نام در این سامانه و اخذ نوبت، با آرامش بیشتر خون خود را به هم نوعان خود اهدا کنند.

 

به گفته صداقت، در راستای تکریم بیشتر اهداکنندگان خون، افرادی که با نوبت اینترنتی به مراکز اهدای خون مراجعه کنند، بدون نوبت و معطلی پذیرش میشوند.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.