جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با جمهوریت خبر داد:

ائمه جمعه در کشور برای انتقاد از دولت تحت فشار هستند

نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی مطرح می کند که ائمه جمعه کشور برای انقتاد از دولت تحت فشار هستند و بعضا اذعان دارند که در صورت عدم تخریب دولت از آن ها انتقاد می شود.نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی مطرح می کند که ائمه جمعه کشور برای انقتاد از دولت تحت فشار هستند و بعضا اذعان دارند که در صورت عدم تخریب دولت از آن ها انتقاد می شود.

در روزهای اخیر موضوع پلاکارد کذایی در مدرسه فیضیه قم حواشی و انتقادات زیادی را به دنبال داشته است . متوای پالاکراد به شکلی است که گویی به نظر می رسد خطاب آن به دولت و رییس جمهور باشد. فارغ از اظهارنظرها و واکنش هایی که در این خصوص صورت گرفته است ، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ، نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دهم در این خصوص به  جمهوریت می گوید : اصل برگزاری این تجمع جای سوال دارد که آیا با مجوز قانونی بوده یا خیر ، اهمیت این موضوع نیز این حیث است که باید مقام مسئولی در این خصوص پاسخگو باشد.

 

جعفرزاده ایمن آبادی : اخیرا یکی از ائمه جمعه به من می گفت که انتقاد از دولت امروز ارزش شده است و ما را برای نقد دولت تحت فشار می گذارند و اگر به دولت حمله نکنیم و از دولت نقد نکنیم از ما انتقاد می شود

نماینده مردم رشت در مجلس در ادامه این مطلب افزود : چرا در جامعه حق شعار و پلاکارد تنها مختص یک جریان است و بقیه از این حق محروم هستند، چرا در دولت احمدی نژاد انتقاد از دولت خیانت به نظام و انقلاب بود امروز نقد به دولت روحانی ارزش شده است.

وی تصریح کرد : اخیرا یکی از ائمه جمعه به من می گفت که انتقاد از دولت امروز ارزش شده است و ما را برای نقد دولت تحت فشار می گذارند و اگر به دولت حمله نکنیم و از دولت نقد نکنیم از ما انتقاد می شود.

جعفرزاده تاکید کرد : بخشی از این تریبون ها در کشته شدن اخلاق و ایجاد فساد در کشور موثر بوده اند و من تصور می کنم ابتدا باید توضیح دهند که چرا در مقاطعی در کشور سکوت کرده اند و امروز چرا به دولت حمله می کنند .

نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی همچنین تصریح کرد : من تصور می کنم این گروه باید به مردم بگویند که چرا امروز در جامعه ناامیدی پمپاژ می کنند؛ آیا این رفتارها تحت فشار است و ان ها مجبور هستند این گونه روش و سیاست خود را عوض کنند./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.