امروز ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲ ب.ظ

تمام ویژگی‌های مدیریتی در مقام معظم رهبری وجود دارد

به گزارش جمهوریت ;

نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت گفت: امروز نیز تمام ویژگی‌های مدیریتی در وجود مقام معظم رهبری وجود دارد و اگر حواسمان را جمع نکرده و توجه نکنیم سرنوشت ما نیز بهتر از مردم دوران امام علی (ع) نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعلی قاضی‌عسکر در مراسم عزاداری روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در محل دفتر امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه باید بدانیم که مدیریت یک امانت الهی است، گفت: کسانی که مدیریت را می‌پذیرند فقط باید برای ادای تکلیف الهی مسئولیت را قبول کنند.

وی افزود: اسلام برای مدیریت جامعه ارزش والایی برخوردار است و به همین دلیل خداوند پیامبران الهی را مصون از خطا و اشتباه فرستاده است.

نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت با بیان اینکه بعد از غیبت معصوم خداوند ما را به اطاعت از فقیه عادل امر کرده است، تصریح کرد: اگر جامعه دچار سوءمدیریت شود نباید منتظر پیشرفت باشیم.

قاضی عسکر بیان کرد: ما نمی‌توانیم افراد ضعیف را در مدیریت جامعه قرار بدهیم و انتظار پیشرفت هم داشته باشیم زیرا اسلام می‌گوید برای مدیریت جامعه سراغ افراد شایسته بروید و مسائل گروهی و جناحی را کنار بگذارید.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به اینکه امام علی (ع) بهترین شیوه حکومت را در نهج‌البلاغه مطرح کردند، تصریح کرد: اختلاف ریشه جامعه را می‌کند و از بین می‌برد.

وی یادآور شد: امیرالمومنین (ع) چیزی از مدیریت جامعه اسلامی کم نداشت اما امام علی (ع) را تنها گذاشتند.

قاضی عسکر بیان کرد: امروز نیز تمام ویژگی‌های مدیریتی در وجود مقام معظم رهبری وجود دارد و اگر حواسمان را جمع نکرده و توجه نکنیم سرنوشت ما نیز بهتر از مردم دوران امام علی (ع) نمی‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت اظهارکرد: مردم باید بدانند اگر در مسیر درست حرکت کنند موفقیت آنها استمرار خواهد داشت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.