امروز ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۸ ق.ظ

گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ ای را ببینید

هفته پیش بود که در ترنجی رندر گلکسی اس ۱۰ را به همراه تعدادی از رنگ‌های آن دیدیم.

به گزارش جمهوریت ;

هفته پیش بود که در ترنجی رندر گلکسی اس ۱۰ را به همراه تعدادی از رنگ‌های آن دیدیم. پس از آن نسخه ارزان‌تر خانواده گلکسی اس ۱۰ یعنی گلکسی اس ۱۰ ای (Galaxy S10e) را دیدیم. این ها را یادآوری می کنم و معنی آن این است که ما تا کنون تصور مناسبی نسبت به گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ ای داریم اما وقتی ایوان بلاس را منتشر می کند، نمی توان آن را نادیده گرفت. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ ای را از نگاه ایوان بلاس ببینید.

همانطور که در این رندر می‌بینید گلکسی اس ۱۰ ای با حاشیه نمایشگر بسیار کم دیده می‌شود که البته حاشیه نمایشگر لبه پایین کمی از لبه بالا بیشتر است.

به قاب پشتی دستگاه که نگاه میکنید دوربین دوگانه می‌بینید و این جا نیز خبری از حسگر اثر انگشت نیست. حسگر اثر انگشت گلکسی اس ۱۰ ای روی لبه‌ی دستگاه قرار دارد که اگر به رندرها دقت کنید جایگاه آن را می توانید حدس بزنید.

همچنین رنگ بندی گلکسی اس ۱۰ ای (Galaxy S10e) مانند رنگ بندی گلکسی اس ۱۰ است. رنگ سبز و سفید را نیز برای این ارزان ترین عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ شاهد هستیم. رنگ زرد قناری گلکسی اس ۱۰ ای (Galaxy S10e) نیز رنگ خاص جوان پسند آن خواهد بود.

رنگ زرد قناری گلکسی اس ۱۰ ای

رنگ زرد قناری گلکسی اس ۱۰ ای

طبق این رندر رسمی لو رفته از گلکسی اس ۱۰ سوراخ نمایشگر در لبه بالا و سمت راست پنل نیز دیده می شود. حاشیه های نمایشگر در سمت راست و چپ به دلیل اج بودن نمایشگر از لبه جلو دیده نمی شود. و کمتر از آیفون X به نظر می رسد و حاشیه های بالا و پایین در این رندرها بهتر است تصاویر لو رفته قبلی است.

حاشیه لبه بالای نمایشگر گلکسی اس ۱۰ کمتر از لبه پایین آن است. همچنین قطر سوراخ نمایشگر آن کمتر از گلکسی A8s دیده می شود. در حال حاضر انحصار تولید نمایشگر Super AMOLED با سوراخ نمایشگر در دست سامسونگ است.

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد که گلکسی اس ۱۰ ای کمی با حاشیه بیشتر نسبت به گلکسی اس ۱۰ ارایه می شود و با توجه به قیمت کمتر آن، احتمالا این موضوع کمک بیشتری به سامسونگ می کند تا همه چیز را متعادل نگاه دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.