امروز ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۲ ب.ظ

معتادان کارتن‌ خواب کشتارگاه طیور حومه مشهد را به آتش کشاندند

آتشی که معتادان کارتن‌ خواب در یک کشتارگاه طیور به پا کردند، ۵۰۰ مربع از این واحد صنعتی در حومه مشهد را سوزاند.

به گزارش جمهوریت ;

آتشی که معتادان کارتن‌ خواب در یک کشتارگاه طیور به پا کردند، ۵۰۰ مربع از این واحد صنعتی در حومه مشهد را سوزاند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه ۱۲۵ مشهد، صبح امروز آتش‌سوزی مهیب دریک کشتارگاه طیور واقع در جاده کلات، بعد از روستای فرخد، ورودی شهرک مهرگان موجب شد تا به منظور مهار این آتش‌سوزی مهیب آتش‌نشانان مشهدی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی همجوار این کشتارگاه به محل حادثه اعزام شوند.

این آتش سوزی مهیب که حتی مدیران و سرپرستان عملیات آتش‌نشانی را نیز به محل حادثه کشاند به دلیل گستردگی موجب شد تا ماموران ۷ ایستگاه آتش نشانی مشهد به همراه تجهیزات اطفایی کامل در محل حریق حاضر شوند.

 ایوب خجسته، افسر نگهبان سازمان آتش‌نشانی مشهد در شرح جزئیات این آتش‌سوزی و با اشاره به تعطیلی حدودا یکساله این واحد خدماتی گفت: تلاش آتش‌نشانان با بسیج امکانات برای اطفای این حریق که بیش از یک ساعت و از چندین جهت ادامه داشت در نهایت حریق مهار و اطفا شد و عملیات کاوش تا ساعتی پس از آن به طول انجامید.

آتشپاد سوم با اشاره به مساحت بالغ بر ۴۰۰۰ مربعی این واحد صنعتی افزود: در زمان رسیدن نیروهای آتش‌نشانی قسمت سردخانه کشتارگاه که بطور تقریبی ۵۰۰ متر مربع داشت ، طعمه حریق شده بود.

وی عنوان کرد: از آنجا که در این مجموعه صنعتی علی‌رغم تعطیلی یکساله هنوز منابع گاز آمونیاک وجود داشت لذا این حادثه علاوه بر ایجاد حساسیت بالا خطرات بسیاری به همراه داشت که خوشبختانه با تلاش بی وقفه آتش‌نشانان به طور کامل مهار شد.

افسر نگهبان سازمان آتش‌نشانی مشهد با اشاره به اینکه «آتش‌نشانان در عملیاتی مستمر و نفس گیر از چندین جهت اقدام به اطفای آتش کردند»، ادامه داد: این آتش‌سوزی خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشت و علت دقیق وقوع آن نیازمند بررسی‌های بیشتر است.

وی اظهار کرد: بنا بر بررسی‌های اولیه تردد معتادان کارتن خواب در این مکان و روشن کردن آتش، احتمال بروز این آتش سوزی است .

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.