آذری: مثل پرسپولیس تا ریال آخر پول را از استقلال می‌گیرم

به گزارش خبرنگار مهر، سعید آذری بعد از باخت ۳ بر صفر ذوب آهن مقابل استقلال گفت: بازی خوبی بود.

به گزارش جمهوریت ;

به گزارش خبرنگار مهر، سعید آذری بعد از باخت ۳ بر صفر ذوب آهن مقابل استقلال گفت: بازی خوبی بود. استقلال فعل خواستن را بهتر از ما صرف و بهتر از ما بازی کرد.

وی در خصوص پست حمایتی امیر قلعه نویی از وی گفت: بحث حمایت نیست. بحث معرفت است. قلعه نویی یک سال برای ما زحمت کشید و وظیفه داشتم از او تشکر کنم. 

مدیرعامل ذوب آهن درباره اینکه آیا توقع این باخت را داشت؟ تاکید کرد: هیچ موقع توقع شکست ندارم. استقلال تیم شایسته میدان بود و از موقعیت هایش بهتر استفاده کرد.

آذری درباره فشردگی مسابقات و لطمه به این تیم، یادآور شد: مسائل پشتیبانی اگر تیم را خوب حمایت کنیم، تیممان می تواند بالا بیاید. استقلال امشب بهتر از ما بود. باید بپذیریم بعد از باخت به حریفانمان احترام بگذاریم. آنچه مربی ما خواست بازیکنان نتوانستند در زمین پیاده کنند. 

خبرنگاری از آذری درباره مقایسه حمایت کارخانه سایپا و ذوب آهن از این دو باشگاه سئوال کرد. مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: باید از مدیران سایپا بپرسید که دارند ماشین می فروشند. من نظری ندارم. فقط از هیات مدیره کارخانه و مسئولان کارخانه ذوب آهن تشکر می کنم. البته ذوب آهن هم مشکلات خودش را دارد. فکر می کنم نوع مدیریت باشگاه ها فرق می کند. ما به اندازه خودمان مشکل داریم. در چند سال گذشته زجر زیادی کشیده شد که ذوب آهن دوباره به اینجا برگردد. ضمن اینکه توانمندی مدیریت ورزش باشگاه ما با سایپا فرق دارد.

وی در خصوص اینکه داستان گرفتن پول مرتضی تبریزی از استقلال تا کجا ادامه دارد و ذوب آهن تا کجا پیگیر ماجرا می شود؟ تاکید کرد: داستان تبریزی تا قیامت ادامه دارد! من را در باشگاه گذاشته اند که حق باشگاه را بگیرم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این سئوال که آیا امروز امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال را دیده است؟ گفت: آقای فتحی را ندیدم. ایشان گم شده بود، پیدا شد و گویا دوباره گم شده است. قرار نیست هرجا همدیگر را می بینیم راجع به تبریزی صحبت کنیم. یک معامله انجام دادیم و انتظار داشتیم استقلال تعهداتش را به موقع انجام بدهد. همانطور که از پرسپولیس تا ریال آخر پول را گرفتم از استقلال هم می گیرم.

آذری درباره اینکه گفته بود اگر بودجه باشگاه ذوب آهن به حد نصاب نرسد از سمتش استعفا می دهد، تصریح کرد: مسئولان کارخانه پولی را داده اند که باید فردا به بازیکنان بدهیم. دیروز آقای یزدی زاده مدیرعامل کارخانه پولی را بیش از تعهدات به باشگاه داده است ولی مشکلات ما به پنج سال گذشته بر می گردد. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.