قیمت جهانی شیائومی می ۹ (Xiaomi Mi 9) مشخص شد

چهار روز پیش بود که شیائومی می ۹ (Xiaomi Mi 9) با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و قیمت ۴۴۵ دلار رسما در چین رونمایی شد.

به گزارش جمهوریت ;

چهار روز پیش بود که شیائومی می ۹ (Xiaomi Mi 9) با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و قیمت ۴۴۵ دلار رسما در چین رونمایی شد. این دستگاه کاملا جذاب است و این قیمت ۴۴۵ دلار برای بازار چین خیلی فریبنده ظاهر شده است. با حضور شیائومی در کنگره جهانی موبایل یا همان MWC 2019 قیمت جهانی شیائومی می ۹ (Xiaomi Mi 9) مشخص شده و در ادامه با هم در ترنجی آن را مرور می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

قیمت جهانی شیائومی می ۹ (Xiaomi Mi 9)

شیائومی می ۹

شیائومی می ۹

در نمایشگاه MWC 2019، شرکت شیائومی فرصت را برای بازاریابی جهانی محصولات جدید خود غنیمت شمرده و در این بین گوشی هوشمند Mi 9 نیز برای فروش بین المللی با یک قیمت رسمی به نمایش گذاشته شده است. گوشی شیائومی Mi 9 با برچسب قیمتی در حدود ۵۱۰ دلار برای نسخه مجهز به ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و قیمتی در حدود ۵۶۵ دلار برای نسخه برخوردار از ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، به خوبی از لحاظ قیمت برای رقبای ۱۰۰۰ دلاریش خط و نشان کشیده است!

آغاز قیمت جهانی شیائومی می ۹ از ۵۱۰ دلار

البته مقداری نیز هزینه خرده‌فروشی و مالیات بر ارزش افزوده (!) و هزینه حمل و نقل و واردات گمرگ را به آن باید افزود. پیش سفارش این دستگاه نیز از همین امروز از طریق سایت رسمی شرکت به نشانی mi.com آغاز خواهد شد. این دستگاه زیبا با دوربین سه‌گانه و اسکنر شناسایی اثر انگشت در زیر صفحه نمایشگر، حقیقتا یکی از گزینه‌های جذاب موجود در لیست خرید بسیاری از مشتریان خواهد بود.

شیائومی می ۹ (Xiaomi Mi 9) با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و قیمت ۴۴۵ دلار رسما رونمایی شد

نظر شم درباره قیمت شیائومی می ۹ چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.