امروز ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۹ ب.ظ

دریافت وجه غیرمتعارف توسط برخی یدک‌کش‌های جاده چالوس

رئیس اتحادیه کامیون داران کرج از اجرای طرح‌های ساماندهی و نظارت بر فعالیت خودروبرها و امدادگران مستقر در جاده چالوس خبر داد.

به گزارش جمهوریت ;

رئیس اتحادیه کامیون داران کرج از اجرای طرح‌های ساماندهی و نظارت بر فعالیت خودروبرها و امدادگران مستقر در جاده چالوس خبر داد.

به گزارش ایسنا، ناصر کاویانی در نشست ساماندهی خودروبرها و جرثقیل های محور کرج – چالوس که در بخشداری آسارا برگزار شد، گفت: با توجه به اینکه محور چالوس، محل عبور مسافران بسیاری از سراسر کشور است، نحوه خدمات‌رسانی شایسته به مسافران و خودروهای عبوری باید بیش از پیش مورد توجه و نظارت ویژه قرار گیرد.

وی با اشاره به گزارش‌های مردمی، مبنی بر دریافت وجه غیر متعارف، توسط خودروبرهای مستقر در این محور افزود: کلیه خودروبرها مکلف به اخذ پروانه کسب و دریافت کد شناسایی هستند، همچنین توجه به نرخ مصوب و صدور فاکتور خدمات برای آنها الزامی است.

کاویانی افزود: با توجه به مصوبات جلسه ساماندهی، به زودی مرکز پیام خدمات خودرو، توسط این اتحادیه صنفی با همکاری شهرداری و بخشداری آسارا، دادستانی، پلیس راهور دائر خواهد شد که با توجه به ثبت تمامی اطلاعات و صلاحیت فنی مالکان خودروبرها در این مرکز پیام و امکان پیگیری شکایات مردمی، درصد تخلفات صنفی در این حوزه کاهش چشمگیری خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در جلسه مذکور شرکت‌های خودروساز داخلی نیز مکلف شده‌اند در راستای ساماندهی خدمات امداد خودرو، همکاری و هماهنگی لازم را با اتحادیه کامیون داران کرج داشته باشند.

رئیس اتحادیه صنف کامیون داران کرج اعلام کرد: شهروندان و مسافران در صورت بروز مشکل و نیاز به خدمات خودرویی، حتما از طریق مرکز پیام و خودروبرهای مجاز که دارای کد شناسه از اتحادیه هستند، اقدام کنند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا داشتن شکایت با شماره تلفن ۳۲۵۲۵۹۴۹-۰۲۶ تماس بگیرند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.