نمونه آزمایشی گوشی منعطف اوپو با ظاهری دقیقا شبیه میت ایکس به نمایش درآمد

بعد از هواوی با میت ایکس، سامسونگ با گلکسی فولد و نمونه‌های آزمایشی گوشی های منعطف تی سی ال، حالا اوپو نیز پروتوتایپ آزمایشی اولین گوشی قابل انعطاف خود را در روزهای کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ به نمایش درآورده است که البته طراحی آن بسیار عجیب و شبیه به یک کپی دقیق از میت ایکس هواوی است!.

به گزارش جمهوریت ;

بعد از هواوی با میت ایکس، سامسونگ با گلکسی فولد و نمونه‌های آزمایشی گوشی های منعطف تی سی ال، حالا اوپو نیز پروتوتایپ آزمایشی اولین گوشی قابل انعطاف خود را در روزهای کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ به نمایش درآورده است که البته طراحی آن بسیار عجیب و شبیه به یک کپی دقیق از میت ایکس هواوی است!

برایان شن (Brian Shen)، نایب رئیس کمپانی چینی، تصاویری از گوشی قابل انعطاف اوپو را بر روی اکانت شخصی خود در شبکه اجتماعی ویبو منتشر کرده است. او اعلام کرده که این تصاویر مربوط به یک نسخه نمایشی از گوشی قابل انعطاف خواهند بود و با توجه به این که این نمونه تغییرات عمده‌ای در بهبود تجربه کاربری کاربران ایجاد نمی‌کند، کمپانی سازنده فعلا از عرضه‌ی آن به بازار خودداری کرده است.

نمونه آزمایشی گوشی منعطف اوپو با ظاهری دقیقا شبیه میت ایکس به نمایش درآمد

در اولین نگاه به گوشی منعطف اوپو مشاهده می‌کنید که این محصول ظاهری بسیار شبیه به هواوی میت ایکس دارد که چند روز پیش رونمایی شده برد و کاربران می‌توانند نمایشگر آن را به سمت خم بیرون کنند تا از دو نمایشگر مجزا در حالت اسمارت فون برخوردار باشند. همچنین دقیقا مشابه میت ایکس، یک برآمدگی مکعب‌مانند در لبه‌ی نمایشگر وجود دارد که میزبان دوربین‌هاست و لوگوی کمپانی و ساختار عمودی دوربین‌ها در آن به چشم می‌خورد.

با وجو این که هیچ‌گونه جزئیاتی درباره مشخصات این اسمارت فون تاشو اعلام نشده، اما می‌توانید دوربین‌های دوگانه را در بالای فلش ال ای دی آن مشاهده کنید. اگر این دوربین‌ها در محصول نهایی نیز به کار گرفته شود شاهد یک دوربین اصلی به همراه یک سنسور تشخیص عمق میدان خواهیم بود. همچنین سه دکمه بر روی بدنه دیده می‌شود که یکی از آنها احتمالا مخصوص سنسور اثر انگشت خواهد بود که در پایین دکمه‌های تغییر ولوم قرار گرفته اس.ت همچنین ممکن است این دکمه برای روشن و خاموش کردن نمایشگر دوم به طور جداگانه استفاده شود؛درست مشابه دکمه‌های پاور دوگانه که در گوشی vivo NEX Dual Display دیده بودیم.

نمونه آزمایشی گوشی منعطف اوپو با ظاهری دقیقا شبیه میت ایکس به نمایش درآمد

آقای شن بر روی اکانت خود سوال پرسیده است که کاربران چه میزان واقعا یک چنین محصولی را می خواهند و سوال ما از شما نیز این است که واقعا آیا این محصولات منعطف می‌تواند تحول عظیمی در تجربه کاربری کاربران ایجاد کنند یا خیر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.