بررسی اولیه نوکیا ۴٫۲ ، نوکیا ۳٫۲، نوکیا ۱ پلاس و نوکیا ۲۱۰ (گجت تی وی)

ارسال شده توسط: مصطفی معصوم‌پور .

به گزارش جمهوریت ;

بررسی اولیه نوکیا 4.2

۰۶ اسفند ۹۷ ساعت ۱۴:۱۸

نوکیا در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ از گوشی های میان رده و پایین رده نوکیا ۴٫۲، نوکیا ۳٫۲، نوکیا ۱ پلاس و گوشی کلاسیک نوکیا ۲۱۰ با قیمت ارزان رونمایی کرد. اکنون در گجت تی وی می‌توانید ویدیوی بررسی اولیه نوکیا ۴٫۲ ، ۳٫۲ ، ۱ پلاس و ۲۱۰ را مشاهده کنید.

شرکت نوکیا در نمایشگاه MWC 2019 به انتظارها پایان داد و سرانجام گوشی نوکیا ۹ پیورویو (Nokia 9 PureView) را با دوربین اصلی ۵گانه رونمایی کرد. اما این تمام برنامه نوکیا در کنگره جهانی موبایل نبود. در حالی که همه توجه‌ها به نوکیا ۹ جلب شده بود، این شرکت گوشی‌های دیگری را نیز در بارسلون اسپانیا معرفی کرد. این گوشی‌ها عبارتند از: نوکیا ۴٫۲، نوکیا ۳٫۲، نوکیا ۱ پلاس و نوکیا ۲۱۰٫

باتری قدرتمند، نرم افزار به‌روز، سخت افزار کارآمد و البته قیمت مناسب از مهم‌ترین ویژگی‌های این گوشی‌ها هستند. نوکیا ۴٫۲ و نوکیا ۳٫۲ گوشی‌های میان رده هستند، نوکیا ۱ پلاس گوشی ارزان‌قیمت با ظاهر زیبا است و نوکیا ۲۱۰ نیز یک گوشی نوستالژیک و دکمه‌ای ساده است که با قیمت ۳۵ دلار عرضه می‌شود. اکنون با ما همراه باشید و ویدیوی بررسی اولیه نوکیا ۴٫۲ ، نوکیا ۳٫۲، نوکیا ۱ پلاس و نوکیا ۲۱۰ را در گجت تی وی مشاهده کنید.

ویدیوی بررسی اولیه نوکیا ۴٫۲ ، ۳٫۲ ، ۱ پلاس و ۲۱۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.