امروز ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶ ق.ظ

تکریم از مقام مادر شهید سید ابوالفضل شیخ زاده در شورای شهر قم

شورای اسلامی شهر قم در آستانه روز مادر از مقام مادر شهید سید ابوالفضل شیخ زاده تکریم کرد.

به گزارش جمهوریت ;

شورای اسلامی شهر قم در آستانه روز مادر از مقام مادر شهید سید ابوالفضل شیخ زاده تکریم کرد.

به گزارش ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر قم، در هشتاد و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر که در سالن جلسات ساختمان شهید باکری در آستانه روز مادر، از مقام مادر شهید ‌سید ابوالفضل شیخ زاده تکریم کردند.

این مادر شهید که جنازه فرزندش ۳۰ سال مفقودالاثر بود، در خصوص فرزند خود عنوان کرد: سید ابوالفضل شیخ زاده از همان کودکی به حفظ قرآن کریم پرداخت و فعالیت های دینی و قرآنی خود را از مساجد آغاز کرد.

وی اظهار کرد: او علاقه زیادی به ولایت فقیه و انقلاب داشت و وقتی جنگ تحمیلی آغاز شد و در سن ۱۵ سالگی با دستکاری بر روی شناسنامه اش، به اندیمشک رفت و به جبهه اعزام شد.

این مادر شهید بیان کرد: او چندین بار در جبهه مجروح شد و بالاخره به شهادت رسید و پس از ۳۰ سال انتظار پیکرش را آوردند.

وی گفت: سید ابوالفضل با این که سن و سالی نداشت در امور خیر و رسیدگی به فقرا فعالیت می کرد و بعد از شهادت اش متوجه بسیاری از کارهای خیر او شدیم و آن زمان بود که فهمیدم به عنوان یک مادر هنوز فرزند خود را نشناخته بودم.

مادر شهید شیخ زاده خاطرنشان کرد: او مردم را به وحدت و ولایت مداری دعوت می کرد، امروز باید مردم بدانند که وحدت، عنصر مهمی در پیروزی است و باید با تکیه بر مسیر رهبری در حفظ وحدت تلاش کنیم.

در این جلسه حسن مالکی نژاد رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم با تکریم مقام مادران شهید به عنوان اسوه های صبر و پایداری عنوان کرد: ما مدیون شهدا و خانواده آن ها هستیم و باید از مادرانی درس بگیریم که فرزندان و عزیزان خود را در راه انقلاب فدا و شکیبایی پیشه کردند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.