امروز ۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹ ق.ظ

نگاه نزدیک به ال جی جی ۸ (LG G8)

ال جی جی ۸ پرچمدار ۲۰۱۹ این شرکت کره ای است که در نوع خود نوآوری های منحصر جذابی را معرفی کرده است.

به گزارش جمهوریت ;

ال جی جی ۸ پرچمدار ۲۰۱۹ این شرکت کره ای است که در نوع خود نوآوری های منحصر جذابی را معرفی کرده است. این دستگاه با وجود تغییرات جزئی در ظاهر اما طراحی زیباتری نسبت به ال جی جی ۷ دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاه نزدیک به ال جی جی ۸ (LG G8) داشته باشیم.

اگر بخواهیم به تغییرات ظاهری ال جی جی ۸ نسبت به ال جی جی ۷ نگاه کنیم، مهم ترین پیشرفت را در این طراحی می توان دوربین زیر شیشه قاب پشتی دستگاه دانست که طراحی بسیار دلچسبی و یکدستی را ارایه می کند. همچنین نبود اسپیکر مکالمه روی لبه بالا و یکپارچه شدن بلندگوی مکالمه با نمایشگر سبب شده که بالای LG G8 نیز یکپارچه و جذاب باشد.

موضوعی که در ویدیو این مطلب نظر من را به خود جلب کرد، تصویر زمینه یکپارچه با تصویر زمینه صفحه قفل بود که جذاب است.

در بخش طراحی به نظر می رسد که ال جی با پیوند دادن بسیار هوشمندانه ششیه و فلز یک دستگاه شیشه ای-فلزی بدون برآمدگی و با طراحی جذاب ارایه کرده که در نهایت سادگی، نظر من را به خود جلب کرده است.

شاید بتوان گفت که دوران اوج ال جی از ال جی جی ۴ به این سو رو به افول است و این لزوما به آن دلیل نیست که کره ای نمی توانند موبایل جذاب تولید کنند، حقیقت این است که دنیای موبایل یا هر بازار دیگری دو فاکتور پراهمیت دارد، یا برند کمتر شناخته شده با قیمت مناسب و یا برند بزرگ با قیمت بالا وجود دارد. در بازاری که برندهای کمتر شناخته شده چینی از پایین رده ترین عضو بازار آغاز کرده اند و تا بالا می آیند و آن بالا رقابت بین اپل، سامسونگ و هواوی است، برندهایی چون ال چی، اچ تی سی و سونی تقریبا خانه نشین شده اند.

ال جی نواوری هایی چون Hand ID در ال جی جی ۸ قرار داده اما به قول مارکوس براونلی، اوکی، شما قفل دستگاه با بدون لمس باز کردید و حتی وارد برنامه هم شدید، بعدش چه؟ می خواهید برنامه را نگاه کنید؟! نمی شود که، باید با دست نمایشگر را لمس کنید.

و یا اینکه بلندگوی مکالمه یکپارچه با نمایشگر چرا نباید آنقدر قوی باشد که کاملا بی خیال بلندگوی تکی لبه پایین باشیم؟ به هر صورت. من به شخصه نمی توانم بگویم که ال جی جی ۸ موبایل بدی است، نه اینطور نیست اما حقیقت این است که وقتی آن را با گلکسی اس ۱۰ مقایسه می کنیم که یک موبایل تقریبا هم قیمت این دستگاه است، یا با شیائومی می ۹ که موبایلی با نصف قیمت آن است، به این فکر می کنم که چند دلیل قوی برای خرید ال جی جی ۸ وجود دارد؟ شاید صدای با کیفیت؟ و دیگر چه؟

نظر شما درباره ال جی جی ۸ چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.