نگاه نزدیک به گلکسی فولد (Galaxy Fold) گوشی تاشو سامسونگ

چهار روز پیش بود که در ترنجی دیدیم موبایل تاشو سامسونگ گلکسی فولد (Galaxy Fold) رسما معرفی شد.

به گزارش جمهوریت ;

چهار روز پیش بود که در ترنجی دیدیم موبایل تاشو سامسونگ گلکسی فولد (Galaxy Fold) رسما معرفی شد. گوشی تاشو سامسونگ پا به وادی می گذاشت که به صورت رسمی اولین موبایل تاشو قابل جای‌گیری در جیب است. این را می گوییم چون رویال فلکس پای را که کیف هم به سختی جای می گرفت را حساب نکنید. چند روز بعد از این معرفی هواوی میت ایکس معرفی شد که تحسین خود را برانگیخت و به راحتی می توان گفت که نگاه هواوی نسبت به نگاه سامسونگ، نگاه پخته تری است اما این به آن معنا نیست که سامسونگ بازی را باخته است. هر زمان صحبت از گلکسی فولد می شود، ناخودآگاه به سمت میت ایکس می روم، اجازه بدهید به صورت مفصل در مطلب دیگری درباره این دو گوشی تاشو سامسونگ و هواوی صحبت کنیم و در این مطلب نگاه نزدیک به گلکسی فولد (Galaxy Fold) گوشی تاشو سامسونگ را داشته باشیم، با ترنجی همراه باشید.

این ویدیو رسمی سامسونگ است که خیلی هم بی روح است، چون موزیک ندارد اما به هر حال نگاه نزدیک و دقیقی به گلکسی فولد می دهد. از همه مهم‌تر برای من عملکرد لولا گلکسی فولد بود که به صورت مجزا آن را به شکل تصویر متحرک برای تصویر اصلی مطلب استفاده کردم.

به صورت مشخص سامسونگ تمام تلاش خود را دارد که گوشی تاشو آن ها در حالت بسته یک دستگاه کوچک باشد و این اولویت بوده است. با این نگاه است که فرم فکتور مذکور شکل گرفته و نگاه اشتباهی هم نیست، به هر حال ما می خواهیم موبایل یا تبلت ما تاشود و در اندازه کوچکتر در جیبمان جای بگیرد اما خب سامسونگ از فاکتور موفقیت خود در چند سال اخیر که باعث شد در بازار موبایل موفق باشد، غافل شده و هواوی آن را چنگ زده است و آن چیزی نیست جز نمایشگر بزرگ!

اجازه بدهید تصاویر باکیفیت گلکسی فولد (Galaxy Fold) را با هم ببینیم:

حالا که نگاه بهتری به گلکسی فولد و فرم فکتور گوشی تاشو سامسونگ دارید، انتخاب شما کدام است؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.