امروز ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴ ب.ظ

نمایشگر هواوی میت ایکس (Mate X) در حالت باز، کاملا مسطح نمی شود

نسل اول هر نوع جدید فرم‌فکتوری عموما ایرادهایی دارد و بدون شک نمی توان کامل‌ترین ارایه را در نسل اول دید.

به گزارش جمهوریت ;

نسل اول هر نوع جدید فرم‌فکتوری عموما ایرادهایی دارد و بدون شک نمی توان کامل‌ترین ارایه را در نسل اول دید. این ایرادها گاهی تا حدی خواهد بود که فرم فکتور کلی دستگاه حتی عوض شود. هواوی یکی از بهترین نمونه های گوشی تاشو را تا کنون معرفی کرده است اما باید بدانید که این ارایه بی نقص نیست. دیده شده که نمایشگر هواوی میت ایکس (Mate X) در حالت باز، کاملا مسطح نمی شود و در ادامه با هم درباره این مشکل نمایشگر هواوی میت ایکس صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، برآمدگی های غیر عادی در نمایشگر منعطف در بخش لولا هواوی میت ایکس در حالت باز شده وجود دارد. این البته برای شخص من عجیب است چون در تصاویری که تا کنون منتشر شده بود، چنین موضوعی را ندیدیم. برای مثال من به گالری تصاویر خود بازگشتم و تصویر زیر را حالت باز شده هواوی میت ایکس دیدم:

هواوی میت ایکس

هواوی میت ایکس

همانطور که در تصویر بالا می بینید، هر چند که مشکل برآمدگی تصویر اصلی مطلب در نمایشگر میت ایکس (Mate X) دیده نمی شود اما اگر کمی دقیق شوید، کمی تفاوت را در نمایشگر در بخش لولا می بینید.

بعد از باز کردن تای نمایشگر منعطف هواوی میت ایکس، در میانه آن درست جایی که لولا قرار دارد، کمی چین و چروک دیده خواهد شد. حداقل این ایراد روی دستگاه‌هایی که هواوی به دور از لمس کاربران طی نمایشگاه MWC 2019 در معرض دید قرار داد، قابل مشاهده است.

بله، به لطف استفاده از پنلی منعطف به همراه یک مکانیزم لولا، می‌توان دستگاه را از حالت تا به شکلی کاملا مسطح باز کرد و از کل نمایشگر ۸ اینچی دستگاه بهره برد، اما صفحه نمایش در عمل به طور کامل مسطح نمی‌شود، چرا که در میانه آن و در محل قرارگیری لولا، چین و چروک‌هایی وجود دارد. ممکن است این ایراد را حتی بعد از خرید دستگاه و نگه داشتن آن در دست نیز متوجه نشوید، اما بهتر است به خاطر پرداخت ۲۵۰۰ دلار به منظور خرید هواوی میت ایکس، کمی محتاط‌ و سخت‌گیرانه عمل کنید!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این یک ایراد خیلی مهم باشد؟ باید صبر کرد و دید و البته عملکرد سامسونگ را نیز در این بخش گلکسی فولد بررسی کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.