ظریف استعفا داد ؛ وزیر امور خارجه ایران استعفای خود را در پیج اینستاگرامی خود اعلام کرد

ظریف استعفا داد؛ محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از مردم ایران عذرخواهی کرد و به نظر می‌رسد از سمت خود استعفا داده است.

به گزارش جمهوریت ;

ظریف استعفا داد؛ محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از مردم ایران عذرخواهی کرد و به نظر می‌رسد از سمت خود استعفا داده است.

دقایقی پیش محمدجواد ظریف ، وزیر امور خارجه ایران پستی را در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد. از محتوای این پست اینستاگرامی می‌توان این طور برداشت کرد که ظریف از سمت خود در وزارت امور خارجه استعفا داده است.

پست استعفای ظریف در اینستاگرام

وی در این پست نوشت:

با عرض تبریک به مناسبت میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها، روز مادر و روز زن، از بزرگواری مردم عزیز و دلاور ایران و مسئولین محترم در ۶۷ ماه گذشته بسیار سپاسگزارم. از ناتوانی برای ادامه خدمت و تمام کاستی‌ها و کوتاهی‌ها در دوران خدمت صمیمانه پوزش می‌خواهم. شاد و سربلند باشید.

ظریف

به این ترتیب به نظر می‌رسد ظریف که بیش از ۵ سال در وزارت امور خارجه دولت حسن روحانی خدمت می‌کرد، از سمت خود استعفا داده است. گفته می‌شود یک منبع مطلع نیز خبر استعفای وزیر امور خارجه را تایید کرده است. همچنین قابل ذکر است که وی در دیدار امروز حسن روحانی با اسد حضور نداشت.

به‌روزرسانی ۰۰:۰۸ سه شنبه ۷ اسفند ۹۷

سید عباس موسوی، معاون سخنگوی وزارت خارجه، استعفای وزیر امور خارجه را تایید کرد. منابع خبری نزدیک به وزارت امور خارجه می‌گویند محمدجواد ظریف در تصمیمی که گرفته راسخ است و بر استعفای خود تاکید دارد.

به‌روزرسانی ۰۰:۱۱ سه شنبه ۷ اسفند ۹۷

منابع خبری از پذیرش استعفای وزیر امور خارجه توسط رئیس جمهور روحانی خبر داده‌اند.

به‌روزرسانی ۰۰:۵۲ سه شنبه ۷ اسفند ۹۷

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور، با انتشار پستی در اینستاگرام پذیرش استعفای وزیر امور خارجه را تکذیب کرد. وی در این پست اینستاگرامی نوشت:

اخبار منتشر شده مبنی بر پذیرش استعفای دکتر ظریف از سوی رئیس جمهوری قویا تکذیب می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.