واکنش سرپرست باشگاه پرسپولیس به اظهارات مالک تراکتورسازی

ایرج عرب در گفتگو با خبرنگار مهر، درخصوص صحبت های محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز که عنوان کرده است با چینش داوری و فشار به آنها کمک های غیر محسوسی از سوی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به برخی تیم ها می شود گفت: من صحبت های آقای زنوزی را نخوانده ام.

به گزارش جمهوریت ;

ایرج عرب در گفتگو با خبرنگار مهر، درخصوص صحبت های محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز که عنوان کرده است با چینش داوری و فشار به آنها کمک های غیر محسوسی از سوی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به برخی تیم ها می شود گفت: من صحبت های آقای زنوزی را نخوانده ام. نمی دانم دقیقا درباره چه مساله ای صحبت کرده اند. به هر حال مالک باشگاه هستند و می توانند اظهار نظر کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: نمی دانم مخاطب و منظور صحبت های او چه کسی است. تنها می توانم راجع به پرسپولیس و حیطه اختیارات خودم اظهار نظر کنم. تلاش کرده‌ایم در همین مدت کوتاه محیطی را برای آرامش داوران ایجاد کنیم تا از تنش فکری فاصله بگیرند و بتوانند قضاوت های خوب خود را ادامه دهند.

وی درباره جلسه اخیر خود با حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ نیز اظهار داشت: من در همان جلسه که مربوط به برنامه فشرده بازی های لیگ برتر بود هم اعلام کردم که تمام و کمال برای بهبود روند کیفی قضاوت ها آماده همکاری هستیم. درباره بازی های فشرده لیگ برتر از آنها خواستیم تا بازنگری صورت بگیرد تا تصمیم مناسبی برای باشگاه ها گرفته شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.