مهلت مجدد ثبت نام متقاضیان جذب هیات علمی تا ساعت ۱۶ امروز

متقاضیان جذب هیأت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تا ساعت ۱۶ امروز سه شنبه فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش جمهوریت ;

متقاضیان جذب هیأت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تا ساعت ۱۶ امروز سه شنبه فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، ثبت‌نام متقاضیان عضویت در هیأت علمی دانشگاه‌ها بر اساس بیستمین فراخوان نیمه‌متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از روز ۱۵ بهمن ماه آغاز شد و با در نظر گرفت مهلت تمدید شده، ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۵ اسفندماه پایان پذیرفت.

مهلت ثبت نام برای فراخوان جذب هیأت علمی به دلیل مراجعات مکرر جاماندگان از فراخوان و اصرار آنها به بازگشایی سامانه به جهت اجابت نهایی خواسته‌ها، از ساعت ۱۲ امروز سه شنبه ۷ اسفند ۹۷ آغاز شد و ثبت نام تا ساعت ۱۶ امروز ادامه دارد.

بر اساس برنامه زمان‌بندی بیستمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور مربوط به فراخوان بهمن ۱۳۹۷، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی از ۱۹ دی ماه به مدت ۸ روز فرصت داشتند نیاز خود را برای جذب هیأت علمی جدید به وزارت علوم اعلام کنند.

پس از اعلام نیاز دانشگاه‌ها به جذب هیأت علمی، مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی از ۲۹ دی تا ۶ بهمن ماه به مدت ۷ روز فرصت داشتند تا اعلام نیاز و تخصیص ظرفیت دانشگاه‌ها را بررسی کنند و پس از این فرایند نیز دانشگاه‌ها مجدد تا ۱۴ بهمن یعنی به مدت ۷ روز فرصت داشتند ارزیابی مرکز نظارت را بررسی کرده و با درخواست خود تطبیق دهند.

بر اساس اعلام رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، این مرکز از روز ۱۵ تا ۳۰ بهمن را به عنوان مهلت اولیه فراخوان جذب را اعلام کرد و متقاضیان جذب در این زمان می‌توانستند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. اکنون نیز این زمان تا ۵ اسفند تمدید شده و دانشگاه‌ها تا ۲۰ خرداد ۹۸ فرصت دارند تا به درخواست‌ها رسیدگی کنند. در نهایت پرونده‌های مربوط به فراخوان بهمن ماه ۹۷ از ۲۱ خرداد تا ۳۱ تیر در هیأت مرکزی جذب وزارت علوم بررسی و نتایج آن اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.