نمونه اولیه هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) دوربین سه گانه دارد

در حالی که دو روز پیش با هم زوم فوق العاده دوربین هواوی پی ۳۰ پرو را در پوستر رسمی این شرکت دیدیم و آنجا دوربین چهارگانه این پرچمدار هواوی تایید شد اما طبق جدیدترین اطلاعات مشخص می شود که نمونه اولیه هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) دوربین سه گانه دارد.

به گزارش جمهوریت ;

در حالی که دو روز پیش با هم زوم فوق العاده دوربین هواوی پی ۳۰ پرو را در پوستر رسمی این شرکت دیدیم و آنجا دوربین چهارگانه این پرچمدار هواوی تایید شد اما طبق جدیدترین اطلاعات مشخص می شود که نمونه اولیه هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) دوربین سه گانه دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

در فاصله یک ماه تا رونمایی از هواوی پی ۳۰ پرو ، کمپانی چینی نمونه اولیه این پرچمدار را با خود به نمایشگاه MWC 2019 آورده و در اختیار برخی کارشناسان قرار داده است.

کارشناسان سایت DigitalTrends پس از دسترسی به نسخه‌ اولیه هواوی پی  ۳۰ پرو، از آن به عنوان نمونه نسبتا تکمیل شده نام برده اند. تصاویر ثبت شده از این موبایل از دوربین اصلی سه گانه یکپارچه خبر می دهد که به نظر جذابتر از سنسورهای جزیره ای پی ۲۰ پرو است. سایز و وزن دستگاه نیز تقریبا برابر با پی ۲۰ پرو است اما برای سهولت بیشتر کاربر، لبه های آن مثل میت ۲۰ به شکل خمیده تر درآمده است.

پرداخت نهایی کروم باعث انعکاس تصویر و به جای ماندن اثر انگشت در بدنه پی ۳۰ پرو می شود، هرچند در نسخه نهایی احتمالا شاهد این مشکل نخواهیم بود. در لبه فوقانی اسلات سیم کارت و جک ۳.۵ میلیمتری هدفون و در لبه زیرین پورت Type-C قرار گرفته است. کلیدهای کنترل صدا و پاور هم روی لبه دستگاه کار شده اند.

DigitalTrends اجازه تصویربرداری از نمایشگر را پیدا نکرده به همین خاطر نمی توان با قاطعیت در مورد سهم صفحه از پنل یا تعبیه بریدگی و ظاهر آن بحث کرد.

کد VOGUE که روی پنل عقب به چشم می خورد، اسم رمز پرچمدارهای هواوی مجهز به چیپست کایرین ۹۸۰ است. تحلیل فرمور اولیه VOG-AL00 که احتمالا نسخه چینی پی ۳۰ پرو است، از باتری ۳۶۵۰ میلی آمپر ساعتی و دوربین سه گانه با سنسورهای ۴۰ مگاپیکسلی سونی IMX 600 و ۱۶ مگاپیکسلی IMX 351 حکایت دارد. دوربین سلفی هم احتمالا ۲۵ مگاپیکسلی IMX 576 خواهد بود.

ایوان بلس قبلا از زوم ۵ برابری بدون افت کیفیت خبر داده بود؛ برخی منابع آگاه و موثق هم مدعی زوم ۱۰ برابری در این گوشی شده اند. خب باید بگوییم این بستگی دارد که بزرگنمایی نسبت به کدام دوربین عنوان شده.

هواوی پی ۳۰ و هواوی پی ۳۰ پرو قرار است ششم فرودین ماه دیگر طی مراسمی در پاریس معرفی شوند. نظر شما چیست؟ فکر می کنید که هواوی از دوربین چهارگانه برای پی ۳۰ پرو صرف نظر کند؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.