امروز ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷ ق.ظ

ماجرای بریدن گوش کودک کار/ دو نفر بازداشت شدند

رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران گفت: پس از پیگیری‌های صورت گرفته معلوم شد گوش کودک کار در حادثه‌ای دیگر خراش دیده اما افرادی با صحنه‌سازی و زور و تهدید در جهت القای این بودند که شهرداری گوش وی را بریده و فیلم گرفتند.رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران گفت: پس از پیگیری‌های صورت گرفته معلوم شد گوش کودک کار در حادثه‌ای دیگر خراش دیده اما افرادی با صحنه‌سازی و زور و تهدید در جهت القای این بودند که شهرداری گوش وی را بریده و فیلم گرفتند.

به گزارش جمهوریت ، مجید فراهانی پس از فیلمی که درباره بریدن گوش یک کودک کار در فضای مجازی توسط پرسنل شهرداری تهران منتشر شده بود تذکر داد که این موضوع باید سریعاً بررسی و با مسببان تعرض به کودک کار برخورد شود و ما احقاق حقوق کودک کار هستیم.

فراهانی امروز در توئیتی اعلام کرد: پس از پیگیری‌های صورت گرفته معلوم شد گوش کودک کار در حادثه‌ای دیگر در شهرری خراش دیده اما افرادی با صحنه‌سازی و زور و تهدید در جهت القای این بودند که شهرداری گوش وی را بریده و فیلم گرفتند.

وی در ادامه این توئیت خود گفته است افراد مورد نظر با استفاده از دوربین‌های اطراف و خودروهای آنها شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، روز دوشنبه کلیپی مبنی بر اینکه گوش کودک کار توسط پرسنل منطقه سه شهرداری تهران بریده شده است در فضای مجازی منتشر شد و مدیریت شهری بلافاصله نسبت به پیگیری این موضوع اقدام کرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.