امروز ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۶ ق.ظ

دیدار شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین با آیت الله مکارم شیرازی

آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شعیان بحرین با حضور در دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در فضایی صمیمانه با این مرجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش جمهوریت ;

آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شعیان بحرین با حضور در دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در فضایی صمیمانه با این مرجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مکارم شیرازی، در این دیدار آیت الله مکارم شیرازی در جریان آخرین روند درمان رهبر شیعیان بحرین قرار گرفت و آخرین تحولات جهان اسلام بویژه موضوع مهم بحرین مورد تبادل نظر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی و شیخ عیسی قاسم قرار گرفت.

آیت الله مکارم شیرازی در ادامه با بیان این که آنچه شما را شاد می کند اسباب خوشحالی ما است و آنچه مایه ناراحتی شما است، زمینه ناراحتی ما را فراهم می کند، اظهار کرد: بحمدالله شما در خدمت اسلام و اهل بیت(ع) هستید و مخصوصا نجات مردم بحرین هستند؛ ما برای سلامی و طول عمر شما دعا می کنیم.

آیت الله مکارم شیرازی همچنین از مجاهدت شیعیان بحرین و آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان این کشور اسلامی تجلیل کرد.

در پایان این دیدار آیت الله مکارم شیرازی برای سلامتی شیخ عیسی قاسم و نیز رهایی تمامی مسلمانان بویژه شیعیان مظلوم بحرین از شر ظالمان و مستکبران دعا کردند.

آیت الله شیخ عیسی قاسم نیز در این دیدار گزارشی از آخرین وضعیت بحرین و شیعیان این کشور ارائه کرد و با اشاره به استقرار خود در شهر مقدس قم، خطاب به حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: شما استوانه و حصن حصین مسلمانان هستید؛ خداوند شما را حفظ بفرماید و بر طول عمر با عزت شما بیفزاید.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.