امروز ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۳ ق.ظ

آپدیت تلگرام ۵.۴ چند اکانت روی iOS و پخش خودکار ویدیو را ارایه می کند

تلگرام آپدیت ۵.

به گزارش جمهوریت ;

تلگرام آپدیت ۵.۴ رسما ارایه شده است و برای کاربران iOS می تواند خبر خیلی خوبی باشد چون ویژگی چند اکانت روی یک تلگرام را به آن ها ارایه می کند. همچنین ویژگی پخش خودکار ویدیو و مدیریت بهتر دیتا برای دانلود فایل ها، بستگی به کشور شما نیز ارایه شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آپدیت تلگرام ۵.۴ که چند اکانت روی iOS و پخش خودکار ویدیو را ارایه می کند، بیشتر صحبت کنیم.

آپدیت تلگرام ۵.۴

آپدیت تلگرام ۵.۴

تلگرام ۵.۴ با ویدیوهایی که به صورت خودکار پخش می شوند، زنده تر از قبل به نظر خواهد رسید. این چیزی همانند گیف بالا می شود، یعنی چیزی شبیه به اینستاگرام و در حالت عادی این ویدیو بی صدا هستند. هر چند اگر شما هم فوبیای تمام شدن حجم اینترنت داشته باشید از این قابلیت جدید آپدیت تلگرام ۵.۴ متنفر خواهید بود اما خبر خوب این است که ویدیوهای با حجم کم به صورت خودکار پخش خواهند شد.

ویژگی دیگر آپدیت ۵.۴ تلگرام در صفحه لاگ‌اوت یا خروج از تلگرام است که در آپدیت جدید انتخاب های جدید مثل تغییر شماره، پاک کردن کش، تنظیم رمز برای تلگرام و اضافه کردن اکانت جدید تلگرام است.

همانطور که بالاتر گفتیم، حالا کاربران iOS نیز می توانند چند اکانت تلگرام را روی یک نرم افزار تلگرام درون گوشی خود تنظیم کنند. همچنین شما می توانید با نگاه داشتن انگشت روی هر اکانت، یک پیش نمایش کلی از چت های اخیر آن داشته باشید.

دانلود آپدیت تلگرام ۵.۴ برای اندروید از گوگل پلی

دانلود آپدیت تلگرام ۵.۴ برای iOS از اپ استور

نظر شما درباره آپدیت جدید تلگرام ۵.۴ چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.