امروز ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۲ ق.ظ

رمانی درباره اتفاقات دهه ۶۰ نوشته‌ام

سمیه عالمی نویسنده و پژوهشگر عرصه ادبیات در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در خصوص آخرین فعالیت‌های خود در این عرصه گفت: کتابی درباره اتفاقات دهه ۶۰ نوشته‌ام که «یکی میان ما راه می‌رود» نام دارد.

به گزارش جمهوریت ;

رمانی درباره اتفاقات دهه ۶۰ نوشته‌امسمیه عالمی نویسنده و پژوهشگر عرصه ادبیات در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در خصوص آخرین فعالیت‌های خود در این عرصه گفت: کتابی درباره اتفاقات دهه ۶۰ نوشته‌ام که «یکی میان ما راه می‌رود» نام دارد.

وی درباره مضمون روایی این اثر اظهار کرد: این کتاب به همه جریان‌های سیاسی این بازه زمانی، حضور افراد فعال و موثر در سرنوشت جمهوری اسلامی ایران مربوط می‌شود و روی خودشناسی تاکید دارد.

این نویسنده با اشاره بر حضور ابعاد عاطفی در جای جای اثر بیان کرد: این کتاب تم عاشقانه دارد و تصویر انسان دهه ۶۰ ایرانی را به تصویر کشیده است.

وی با اعلام نام جدیدترین نوشته خود تصریح کرد: وقایع کتاب “یکی میان ما راه می‌رود” درون مرزی و برون مرزی است و قرار است از سوی انتشارات سوره مهر چاپ و روانه بازار شود و امیدوارم مورد استقبال اهالی ادبیات و کتاب قرار گیرد.

لازم به یادآوری است، این نویسنده با نگارش کتاب “مسافر جمعه” نیز در خلال یک داستان عاشقانه به اتفاقات سیاسی دهه ۴۰ پرداخته بود که آن هم بر خودشناسی تاکید داشت.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.