تست مقاومت ردمی نوت ۷ را ببینید: فریم دستگاه پلاستیکی است

شیائومی ردمی‌ نوت ۷ دستگاهی است با امکانات بسیار جذاب و قیمت جذابتر که نظر خیلی از کاربران را به خود جلب کرده است.

به گزارش جمهوریت ;

شیائومی ردمی‌ نوت ۷ دستگاهی است با امکانات بسیار جذاب و قیمت جذابتر که نظر خیلی از کاربران را به خود جلب کرده است. این میان رده جدید که شیائومی ویدیوهای زیادی پیرامون مقاومت آن تولید کرد با شیشه گوریلا گلس ۵ همراه شده است. همیشه اما تا تست JerryRigEveryThing درباره موبایلی منتشر نشود، ما نمی توانیم بگوییم که آن موبایل چقدر مقاومت دارد. امروز این تست برای ردمی نوت ۷ منتشر شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تست مقاومت ردمی نوت ۷ را ببینید و اسپویل می کنم که فریم دستگاه پلاستیکی است!

ابتدا درباره پلاستیکی بودن فریم ردمی نوت ۷ بگویم که این برای یک موبایل ۱۵۰ دلاری اصلا بد نیست و به احتمال زیاد رقبای آن هم از همین راه حل استفاده کنند اما موضوعی است که باید بدانید و در نگاه اول به دستگاه مشخص نیست، پلاستکی بودن فریم آن است.

همینطور که در ویدیو تست مقاومت ردمی نوت ۷ می بینید، مقاومت این میان رده ۱۵۰ دلاری شیائومی از نظر مقاومت در برابر خراشیدگی شیشه های محافظ نمایشگر و قاب پشتی بسیار خوب است و در رده پرچمداران قرار می گیرد. حسگر اثرانگشت ردمی نوت ۷ در برابر خراشیدگی قابل توجه و ستایش است و همچنین فلش زیر قاب شیشه ای پشتی قرار دارد و خراشیده نمی شود. دوربین دوگانه ۴۸ مگاپیکسلی برجسته ردمی نوت ۷ نیز در مقابل خراشیدگی مقاومت لازم را دارد.

نمایشگر IPS LCD ردمی نوت ۷ که با حاشیه کم و بردیگی نمایشگر قطره طور قطعا یکی از نقاط قوت فروش آن خواهد بود، در برابر شعله همان‌ خروجی را دارد که انتظار داشتیم. پس از کمتر از ۱۰ ثانیه در مقابل شعله قرار گرفتن پیکسل ها خاموش و‌ پس از برطرف شدن حرارت، روشن می شوند.

عات است که ردمی نوت ۷ فریم پلاستیکی دارد اما از درون با فلز پشتیبانی می شود و تنها دو نقطه این پشتیبانی را از دست می دهد که سبب شکستن دستگاه در تست هم شدن می گردد. در حقیقت پیش از شکستن دستگاه، نمایشگر و صفحه لمسی آن غیر قابل استفاده شده و در نهایت ردمی نوت ۷ شکسته را شاهدیم.

نظر شما درباره مقاومت ردمی نوت ۷ چیست؟

شیائومی ردمی نوت ۷

شیائومی ردمی نوت ۷ (Redmi Note 7) با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و اسنپدراگون ۶۶۰ با قیمت ۱۵۰ دلار رسما معرفی شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.