امروز ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۹ ب.ظ

بنچمارک نسخه اسنپدراگون ۸۵۵ گلکسی اس ۱۰ بهتر از نسخه اگزینوس ۹۸۲۰ است

داستان نسخه های اگزینوس و اسنپدراگون پرچمدارهای سامسونگ همچنان ادامه دارد و در گلکسی اس ۱۰ کمی دراماتیک تر است چون دو چیپست تفاوت های پایه ای دارند.

به گزارش جمهوریت ;

داستان نسخه های اگزینوس و اسنپدراگون پرچمدارهای سامسونگ همچنان ادامه دارد و در گلکسی اس ۱۰ کمی دراماتیک تر است چون دو چیپست تفاوت های پایه ای دارند. خانواده گلکسی اس ۱۰ با دو چیپست اگزینوس ۹۸۲۰ و اسنپدراگون ۸۵۵ ارایه می شود که حالا روی گلکسی اس ۱۰ بنچمارک شده اند و می خواهیم آن ها را با هم مقایسه کنیم. پیش از این که به ادامه مطلب بیاید باید بگوییم که بنچمارک نسخه اسنپدراگون ۸۵۵ گلکسی اس ۱۰ بهتر از نسخه اگزینوس ۹۸۲۰ است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

مقایسه بنچمارک نسخه اگزینوس ۹۸۲۰ گلکسی اس ۱۰ با نسخه اسنپدراگون ۸۵۵

همانطور که مشخص است، اگزینوس ۹۸۲۰ نسبت به اگزینوس ۹۸۱۰ که نسل قبلی آن است پیشرفت های خوبی داشته است اما در مقایسه با اسنپدراگون ۸۵۵ عقب تر است.

نکته مهمی که باید به یاد داشته باشید این است که اگزینوس ۹۸۲۰ در پردازش تک هسته ای امتیاز بسیار بهتری نسبت به اسنپدراگون ۸۵۵ دارد و به همین دلیل در اکثر عملکردها می تواند بهتر باشد اما از نظر پردازش گرافیکی قطعا اسنپدراگون ۸۵۵ بهتر است اما بدانید که تفاوت آنقدری نیست که بخواهید در خرید خود شک کنید.

این نتایج به ما نشان می دهد که اگر به صورت مشخص نیازهای بالا را دارید یا بنچمارک ها برای شما اهمیت دارد، نسخه اسنپدراگون ۸۵۵ گلکسی اس ۱۰ برای شما بهتر از نسخه اگزینوس ۹۸۲۰ است.

نظر شما درباره این تفاوت بنچمارک نسخه اگزینوس ۹۸۲۰ گلکسی اس ۱۰ با نسخه اسنپدراگون ۸۵۵ چیست؟ برای شما اهمیت دارد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.