امروز ۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸ ق.ظ

عمر باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس مشخص شد: کمتر از انتظار

چهار روز پیش بود که در ترنجی مقایسه عمر باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس با هواوی میت ۲۰ پرو و آیفون Xs مکس را دیدیم و آن جا گلکسی اس ۱۰ پلاس کاملا درخشید.

به گزارش جمهوریت ;

چهار روز پیش بود که در ترنجی مقایسه عمر باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس با هواوی میت ۲۰ پرو و آیفون Xs مکس را دیدیم و آن جا گلکسی اس ۱۰ پلاس کاملا درخشید. حالا اما عمر باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس مشخص شده و کمتر از انتظار است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

عمر باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس

عمر باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس

خب خب خب! می دانم که عادت دارید پوستر اصلی تست باتری Gsmarena را ببینید اما این توسط یکی از کاربران کنجکاو ترنجی کشف شده و خب همین باعث شد که پیش از خواب آن را با شما و دیگر دوستان ترنجی خود به اشتراک بگذارم.

اگر به صفحه مشخصات گلکسی ۱۰ پلاس در Gsmarena بروید، هر چند هنوز نقد و بررسی کامل آن منتشر نشده است اما در بخش مشخصات باتری، امتیاز باتری دستگاه مشخص شده و این نشان می دهد که احتمالا به زودی نقد و بررسی گلکسی اس ۱۰ پلاس نیز منتشر خواهد شد.

موضوع مهم در این بین، عمر باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس است که در تصویر بالا می بینید و امتیاز کلی آن کمتر از انتظار ماست. در حقیقت اگر به یاد داشته باشید، دوباره طبق صحبت یکی از کاربران ترنجی، دقیقا هم اندازه شیائومی می ۹ است، این در حالی است که پرچمدار شیائومی باتری ۳۳۰۰ میلی آمپری دارد و این یعنی ۸۰۰ میلی آمپر کمتر از گلکسی اس ۱۰ پلاس!

مقایسه عمر باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس با هواوی میت ۲۰ پرو و آیفون Xs مکس

عملکرد کلی در بخش ویدیو حدود ۱۵ ساعت است که از شیاومی می ۹ به حد قابل توجهی کمتر است (مقایسه شود با عدد ۱۹ ساعت) و در بخش وبگردی اما از آن بهتر ظاهر شده و حدود ۱۲ ساعت وبگردی روی نمایشگر ۶.۴ اینچی گلکسی اس ۱۰ پلاس می تواند جذاب باشد. در بخش مکالمه عملکرد تقریبا شبیه به یکدیگر است.

مشخص نیست که این تست باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس برای کدام نسخه آن است اما با انتشار رسمی نقد و بررسی گلکسی اس ۱۰ پلاس، همه چیز مشخص می شود. این پست با انتشار رسمی نقد و بررسی Gsmarena به روز خواهد شد.

ممنون از همراهی شما با ترنجی و البته، نظر شما درباره عملکرد باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.