امروز ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۴ ق.ظ
مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران:

در سرپل ذهاب مدرسه ای با نام هما خواهیم ساخت

 مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما،امروز همراه با تعدادی از مدیران ارشد هما جهت افتتاح چند پروژه عمرانی به کرمانشاه سفر کرده است. مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما،امروز همراه با تعدادی از مدیران ارشد هما جهت افتتاح چند پروژه عمرانی به کرمانشاه سفر کرده است.

به گزارش جمهوریت؛ فرزانه شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما،امروز همراه با تعدادی از مدیران ارشد هما جهت افتتاح چند پروژه عمرانی به کرمانشاه سفر کرده است.

پیش از این مراسم هیئت همایی جهت بازدید از مناطق زلزده با بالگرد Mi-171 هلال احمر به سرپل ذهاب رفته و در جریان بازسازی های این مناطق قرار گرفتند.

دکتر شرفبافی در این بازدید اعلام کرد: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما در شهرستان #سرپل_ذهاب یک مدرسه با نام مدرسه #هما خواهد ساخت.

در ادامه این بازدید دکتر شرفبافی در شورای اداری سرپل ذهاب همراه با جمالی نیا فرماندار و تجری نماینده سرپل ذهاب در مجلس شرکت کرد.

در این جلسه فرماندار سرپل ذهاب از امدادرسانی #هما به مناطق زلزده کرمانشاه از دکتر شرفبافی به نمایندگی از تمامی کارکنان ایران ار قدردانی نمود

هما با اختصاص یک فروند هواپیمای بوئینگ B747 باری و انجام پروازهای شبانه روزی از نخستین ارگانهای امدادرسان به زلزله زدگان استان کرمانشاه بود.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.