امروز ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۴ ب.ظ

یورش مجدد شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی/ بیانیه مهم گروه‌های مقاومت در نوار غزه

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، امروز پنجشنبه ده‌ها شهرک‌نشین صهیونیست به مسجدالاقصی یورش بردند.

به گزارش جمهوریت ;

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، امروز پنجشنبه ده‌ها شهرک‌نشین صهیونیست به مسجدالاقصی یورش بردند. یورش شهرک‌نشینان از سمت باب الرحمه و تحت تدابیر شدید امنیتی و حمایت نظامیان صهیونیست صورت گرفت.

خبر دیگر  اینکه مرکز اطلاع رسانی اسیران فلسطینی شامگاه چهارشنبه اعلام کرد اسیران دربند اشغالگران قدس، طی ساعات آینده گام‌ها و اقدامات خود را تشدید خواهند کرد.

این مرکز به نقل از جنبش اسیران اعلام کرد مرحله جدیدی از سازوکارهای اعتراض بر ضد نگهبانان اسرائیلی را طی ساعات آینده آغاز خواهد کرد که در این زمینه به حمایت‌های ملت و وحدت متکی است.

این جنبش تاکید کرد اسیران تا پایان راه به مقابله با اشغالگران و دستگاه‌های پارازیتی که قصد دارند در زندان‌های نصب کنند، ادامه خواهند داد، اشغالگران به دنبال سوزاندن و آتش زدن و کشتن ما هستند.

گروه‌های مقاومت : هرگز اسیران خود را تنها نخواهیم گذاشت

گروه‌های مقاومت فلسطینی تاکید کردند هرگز اسیران خود را در رویارویی با نظامیان سرکوبگر صهیونیست در زندان‌هایشان تنها نخواهیم گذاشت.

گروه‌های مقاومت در بیانیه‌ای تصریح کردند اشغالگران مسئول جنایات روزافزون در حق اسیران هستند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری شهاب، این گروه‌ها خاطرنشان کرد مسئله اسیران در راس اولویت‌های مقاومت قرار دارد.

گروه‌های مقاومت فلسطین همچنین از مردم فلسطین در نوار غزه خواستند در راهپیمایی بازگشت و شکستن محاصره در جمعه باب الرحمه، یاری و دفاع از مسجدالاقصی و مقدسات در شهر مقدس مشارکت گسترده‌ای داشته باشند.

این گروه‌ها بر ادامه جنبش مستمر در راهپیمایی‌های بازگشت و شکستن محاصره با  تمام اشکال و ابزارهای مسالمت آمیز آن تاکید کردند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.