گلکسی ام ۳۰ (Galaxy M30) با دوربین سه گانه و نمایشگر سوپرامولد با ناچ قطره طور به قیمت ۲۱۲ دلار رسما معرفی شد

در خانواده گلکسی M این M30 بود که از معرفی اولیه غائب بود و در خانواده گلکسی A نیز A10 در معرفی اولیه، ارایه نشد.

به گزارش جمهوریت ;

در خانواده گلکسی M این M30 بود که از معرفی اولیه غائب بود و در خانواده گلکسی A نیز A10 در معرفی اولیه، ارایه نشد. امروز پس از معرفی گلکسی A10 حالا گلکسی ام ۳۰ (Galaxy M30) با دوربین سه گانه و نمایشگر سوپرامولد با ناچ قطره طور به قیمت ۲۱۲ دلار رسما معرفی شده است. البته از نظر تکنیکی باید بگویم که گلکسی M30 پیش از گلکسی A10 معرفی شده اما خب، این چند ساعت تفاوت زیادی ندارد. گلکسی M30 در ادامه با ترنجی همراه باشید تا با آن بیشتر آشنا شویم.

گلکسی ام ۳۰

گلکسی ام ۳۰

گلکسی ام ۳۰ برترین عضو خانواده گلکسی ام است که فاصله ۵۰ دلاری خانواده گلکسی ام را حفظ کرده و روی ۲۱۲ دلار قیمت گذاری شده است. اما برای این ۲۱۲ دلار چه امکاناتی به شما خواهد داد؟

بزرگترین دلیلی که برای خرید گلکسی ام ۳۰ (Galaxy M30) وجود خواهد داشت، نمایشگر سوپرامولد آن خواهد بود. سامسونگ امسال نمایشگرهای اولد خود را کمتر خرج کرده و مثلا در خانواده گلکسی M فقط گلکسی ام ۳۰ (Galaxy M30) با نمایشگر امولد ارایه می شود. این نمایشگر FHD+ است، بریدگی نمایشگر قطره‌طور دارد و در اندازه ۶.۴ اینچ ارایه می شود.

گلکسی ام ۳۰

گلکسی ام ۳۰

دومین موضوعی که در گلکسی ام ۳۰ (Galaxy M30) قطعا توجه کاربران را جلب می کند، دوربین سه گانه این دستگاه است. سامسونگ دوربین سه گاه ۱۳+۵+۵ مگاپیکسلی را برای گلکسی ام ۳۰ در نظر گرفته است. یکی از این دوربین های ۵ مگاپیکسلی برای عمق سنجی، دومین آن با اپتیک فوق عریض ۱۲۳ درجه ای و دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی با f/1.9 نیز برای عکاسی عمومی شما ارایه می شود.

دوربین سلفی گلکسی ام ۳۰ رزلوشن ۱۶ مگاپیکسلی دارد و با f/2.0 عرضه می شود.

باتری گلکسی ام ۳۰ یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری خواهد بود که از شارژ سریع ۱۵ واتی سامسونگ نیز پشتیبانی می کند، قطعا این خبر خوشحال کننده ای است و در عین حال باید هم می بود. ضخامت دستگاه ۸.۴ میلی متر و وزن آن ۱۷۵ گرم است.

چیپست تازه معرفی شده اگزیوس ۷۹۰۴ در قلب گلکسی ام ۳۰ خواهد تپید و انتخاب های ۴-۶۴ و ۶-۱۲۸ گیگابایتی برای آن ارایه می شود.

قیمت گلکسی ام ۳۰ (Galaxy M30)

سامسونگ برای قیمت گلکسی ام ۳۰ نسخه ۴-۶۴ گیگابایتی مبلغ ۲۱۲ دلار و نسخه ۶-۱۲۸ گیگابایتی قیمت ۲۵۴ دلار در نظر گرفته شده است.

نظر شما درباره گلکسی ام ۳۰ (Galaxy M30)‌ چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.