امروز ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۷ ق.ظ

کالبدشکافی گلکسی اس ۱۰ پلاس و گلکسی اس ۱۰ را ببینید: تماشای حسگراثرانگشت اولتراسونیک و باقی اجزا

گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس جدیدترین پرچمدارهای سامسونگ هستند که توجه خیلی از کاربران را به خود جلب کرده است.

به گزارش جمهوریت ;

گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس جدیدترین پرچمدارهای سامسونگ هستند که توجه خیلی از کاربران را به خود جلب کرده است. یکی از کنجکاوی های همیشگی درباره موبایل ها و یا دستگاه های فناوری طور ما این است که درون آن ها چه چیزی قرار دارد. اگر شما هم این کنجکاوی را دارید در ادامه با ترنجی همراه باشید تا کالبدشکافی گلکسی اس ۱۰ پلاس و گلکسی اس ۱۰ را ببینیم که شامل تماشای حسگراثرانگشت اولتراسونیک و باقی اجزا می شود.

کالبدشکافی گلکسی اس ۱۰ پلاس

کالبدشکافی گلکسی اس ۱۰

قسمتی از ویدیو که به نمایش حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر اولتراسونیک گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس می پردازد را من به عنوان تصویر اصلی مطلب برای شما برش دادم.

همانطور که می بینید این حسگر اثرانگشت بسیار کوچک و متفاوت با حسگر اثرانگشت های اپتیکال موجود در دیگر دستگاه های مجهز به آن است. در حقیقت همانطور که می دانید از پایه نوع عملکرد آن ها متفاوت است.

هر چند نوار جداشدن این حسگر اثرانگشت رو شخص کالبدشکافی کننده (!) پیدا کرد اما مشخصا نمی توانست آن را از نمایشگر جدا کند. این لزوما موضوع نگران کننده ای نیست ولی در آینده باید مشخص شود که این حسگر بخشی از نمایشگر است و با آن تعویض می شود یا به صورت جداگانه می توان آن را تعویض کرد.

نظر شما درباره کیفیت ساخت گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس چیست؟ باید صبر کرد تا iFixit آن را بررسی کند و نظرش درباره سختی یا آسانی تعمیر دستگاه را مشخص کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.