آپدیت گلکسی اس ۱۰ توانایی بازتعریف وظیفه دکمه بیکسبی و حالت اینستاگرام را به دوربین آن اضافه می کند

اولین آپدیت مهم برای گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس در راه است تا در تاریخ ۱۷ اسفند ماه در اختیار خریداران آن قرار گیرد که به موجب آن کاربری دکمه بیکسبی می‌تواند به دلخواه شما تغییر نماید.

به گزارش جمهوریت ;

اولین آپدیت مهم برای گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس در راه است تا در تاریخ ۱۷ اسفند ماه در اختیار خریداران آن قرار گیرد که به موجب آن کاربری دکمه بیکسبی می‌تواند به دلخواه شما تغییر نماید. با ترنجی همراه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

حالت اینستاگرام دوربین گلکسی اس ۱۰

حالت اینستاگرام دوربین گلکسی اس ۱۰

انتشار این آپدیت گلکسی اس ۱۰ دارندگان این گوشی هوشمند می‌توانند کاربری دکمه بیکسبی را تغییر داده و برای یک یا دو بار فشردن آن در کنار کشیدن دکمه بیکسبی هوم به سمت بالا برنامه‌ریزی کنند. هر چند که با فشردن طولانی مدت این دکمه همچنان دستیار صوتی بیکسبی فعال شده و نمی‌توان تغییری در کاربری این مورد ایجاد کرد.

همچنین با انتشار این آپدیت حالت اینستاگرام گوشی هم فعال شده که به واسطه آن از طریق اپلیکیشن دوربین خود گوشی می‌توانید به سرعت هرچه تمام‌تر آن را روی اینستاگرام آپلود کنید. طبق گفته سامسونگ به لطف این قابلیت ویژه می‌توانید بالاترین حد رزولوشن را با تصاویر انتشار یافته روی اینستاگرام تجربه نمایید.

در حال حاضر گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس در دست افراد بسیار کمی قرار دارد اما این وضعیت با انتشار رسمی و قرار گرفتن آن در بازار مصرف جهانی در تاریخ ۱۷ اسفند به صورت کامل تغییر پیدا خواهد کرد. نظر شما در مورد ویژگی‌های جدید آپدیت بزرگ گلکسی اس ۱۰ چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.