امروز ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۹ ب.ظ

شمسایی: خوردن مسکن برای سردرد یک ماه پیش، دردی دوا نمی‌کند!

عضو کمیته فنی فوتسال در مورد پرداخت نشدن پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان درآسیا گفت: اگر الان سردرد داشته باشم و یک ماه دیگر مسکن بخورم دردی را دوا نمی‌کند، امیدوارم قبل از عید پاداش‌ها پرداخت شود.

به گزارش جمهوریت ;

عضو کمیته فنی فوتسال در مورد پرداخت نشدن پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان درآسیا گفت: اگر الان سردرد داشته باشم و یک ماه دیگر مسکن بخورم دردی را دوا نمی‌کند، امیدوارم قبل از عید پاداش‌ها پرداخت شود.

به گزارش ایسنا، دهه اول اسفند ماه گذشت و خبری از پاداش تیم ملی فوتسال بانوان نشد. پاداشی که پس از قهرمانی این تیم در اردیبهشت ماه سال ۹۷ قرار بود پرداخت شود، اکنون ۹ ماه است که به تعویق افتاده. آخرین تاریخ اعلامی پرداخت از طرف فدراسیون فوتبال تا پایان اسفندماه ۹۷ است. هر چند در این مدت کشور از نظر شرایط اقتصادی نوسانات زیادی داشته و با افزایش زیاد قیمت ارز رو به رو بوده‌ایم به گونه‌ای که پاداش بازیکنان در این زمان ارزش ریالی کمتری پیدا کرده اما نباید بیش از این پرداخت حق این بازیکنان را که با اهتزاز پرچم ایران بر بام آسیا برای کشورمان افتخار آفرینی کردند به تعویق انداخت.

وحید شمسایی، عضو کمیته فنی فوتسال در این مورد به ایسنا گفت: اگر الان سردرد داشته باشم و یک ماه دیگر مسکن بخورم دردی را دوا نمی‌کند. من هم معتقدم بانوان باید زودتر پاداش‌هایشان را می‌گرفتند. یک ماه است وارد کمیته فنی شدم تا لحظه‌ای که هستم برای رسیدن بازیکنان به پاداش‌شان تلاش می‌کنم. امیدوار همانطور که گفتند قبل از عید پاداش‌ها به حساب بازیکنان واریز شود.

او در این مورد افزود: جز کسانی هستم که نسبت به پاداش‌های بانوان، آقایان و تیم ساحلی در جلسات کمیته فنی صحبت کردم و روی این قضیه می‌مانم. آقای پرهیزگار نامه پاداش‌ها را به تاج داده است. در این مدت فدراسیون فوتبال دوره سختی داشت، بیشتر پاداش‌ها به سمت جام جهانی و جام ملت‌ها سوق داده می‌شد.

شمسایی در پاسخ به این سوال که آیا تا قبل از عید پاداش فوتسال بانوان پرداخت می‌شود؟ گفت: شب می‌خوابیم دلار یک قیمت است و صبح قیمتی دیگر. هیچ چیزی قطعیت ندارد. ولی خودم به شخصه تلاش می‌کنم این اتفاق بیفتد. اگر قرار باشد روی یک صندلی بنشینیم و جز به‌به و چهچه کاری نکنیم به درد نمی‌خورد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.