امروز ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸ ق.ظ

فال روزانه جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷

برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز جمعه 16 شهریور ماه 97 فال روزانه ماه تولد خود را بخوانید.برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز جمعه 16 شهریور ماه 97 فال روزانه ماه تولد خود را بخوانید.

به گزارش جمهوریت؛برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز جمعه ۱۶ شهریور ماه ۹۷ فال روزانه ماه تولد خود را بخوانید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۶ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی دوست داشتنی، مستقل، بلندپرواز، با شخصیت، جذاب و صمیمی هستید و خیلی زود با دیگران ارتباط برقرار می کنید. با این حال باید سعی کنید زندگی خود را تحت کنترل دربیاورید و از دمدمی مزاجی خود نجات پیدا کنید تا شخصیت خود را بهتر کنید. از لحاظ سلامتی امسال برای شما سال بینظیری خواهد بود و با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد. با وجود اینکه فشار کار و زندگی بیشتر از قبل شده است و مخصوصا در چند ماه اول سال فعالیت و درگیری های بیشتری دارید، اما در مقایسه با سال قبل خیلی سالم تر هستید. از لحاظ اقتصادی شاید نسبت به سال قبل کمی بهتر شده باشید، اما با ولخرجی هایی که می کنید و خرید اشیای لوکس و غیرضروری پول زیادی برای پس انداز کردن برایتان باقی نخواهد ماند. اگر فکر می کنید نمی توانید مخارج خود را کمتر کنید راهی برای کسب درآمد بیشتر بیابید. اگر بخواهید تمام وسایل خانه را عوض کنید به احتمال زیاد کفگیرتان به ته دیگ خواهد خورد. در زمینه ی حرفه ای به خاطر تلاش ها و زحمات فراوان خود مورد تحصین و تشویق قرار خواهید گرفت و نتیجه ی تلاش خود را خواهید دید و اعتبارتان بالا خواهد رفت. امسال یک دوستی عادی ممکن است به صورت غالگیرکننده ای به عشقی ابدی تبدیل شود. دی، فروردین، اردیبهشت و مرداد بهترین ماه ها هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یک پیام صمیمانه از طرف شریک عاطفی و یا شریک کاریتان، به دستتان خواهد رسید. این می تواند شوق و اشتیاق زیادی در شما برای انجام دادن وظایف و تعهداتی که نسبت به این رابطه دارید ایجاد کند و رابطه تان را به طور غیر قابل باوری بهبود بخشد. با شریک خود صادق باشید و نگرانی هایتان را از او پنهان نکنید. با این کار نه تنها روابطتان بهتر نمی شود، بلکه اعتماد شما به یکدیگر نیز سست می شود. بهتر است مشکلات و مسائل را به کمک همدیگر حل کنید. زیاد نگران مشکلات نباشید. همه چیز خود به خود درست خواهد شد! دیدار با پدر و مادر و حتی اگر وقت کردید پدربزرگ و مادربزرگ هایتان را حتما در برنامه امروزتان جای دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر کار آزاد دارید، به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود باشید. امروز فرصت خوبی برای مطالعه کردن در مورد راه های افزایش درآمد و جستجوی مکان های مناسب برای سرمایه گذاری می باشد ولی دقت کنید که امروز زمان مناسبی برای عملی کردن نقشه هایی که در این مورد دارید نیست و فعلا باید فقط در این مورد برنامه ریزی کنید. واقعیت ها ممکن است با آنچه شما مطالعه می کنید و یا از دیگران می شنوید تفاوت داشته باشد. یک هفته صبر کنید و اگر دیدید تصمیمتان جدی است سرمایه گذاری کنید. امروز اگر حواستان را خوب جمع نکنید عشقتان را از دست خود حسابی عصبانی خواهید کرد و دعوا به راه خواهید انداخت!

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز بسیار رمانتیک و احساساتی شده اید و عشق زیادی را به شریک زندگی خود احساس می کنید. اگر متأهل هستید امروز فرصت خوبی برای پرداختن به روابط زناشوییتان است، اما اگر هنوز مجرد هستید می توانید برای یک شام رمانتیک همراه با عشقتان و در رستوران مورد علاقه تان برنامه ریزی کنید. البته بهتر است در خرج کردن دقت کافی را داشته باشید چون ممکن است خودتان را حسابی در خرج بیندازید. شما امروز بسیار خلاق شده اید و اگر به فعالیت های هنری علاقه داشته باشید می توانید یک شاهکار واقعی خلق کنید! این فرصت را به راحتی از دست ندهید و توانایی هایتان را دست کم نگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یک احساس تحرک و پویایی عجیب و قوی، ممکن است شما و شریک عاطفیتان را به سمت بیرون رفتن از شهر و گذراندن روزتان به دور از قیل و قال شهر و زندگی مدرن سوق دهد. امروز روز خوبی برای این کار است. اگر به بیرون از شهر نرفتید، حداقل به فکر گذراندن یک بعد از ظهر آرام همراه با عشق زندگیتان باشید. ممکن است به فکر دیگر تمایلات خود هم باشید. مثلا خوردن یک غذای خوشمزه، نوشیدن نوشیدنی مورد علاقه تان و یا تکیه دادن به مبل و دیدن فیلم محبوبتان. کارهایی را که دوست دارید انجام دهید. همه بعضی اوقات نیاز به کمی خوش گذرانی برای فاصله گرفتن از سختی های کار و زندگی دارند.

فـال روزانـه - Daily Omen

گفت و گوهای جالبی بین شما و دوستانتان شکل خواهد گرفت. این بحث ها ممکن است درباره عوامل پیشرفت جهان باشد و یا فقط پشت سر دیگران حرف بزنید و درباره آنها حرف هایی بزنید که هیچ پایه و اساسی ندارند. از این صحبت ها لذت ببرید ولی هر چیزی را که می شنوید جدی نگیرید و با توجه به آنها در مورد دیگران قضاوت نکنید. اکثر این حرف ها بیشتر بر پایه ی تخیلات دوستان شما درست شده اند و به احتمال زیاد چنین چیزهایی وجود نداشته باشند. اگر کمی در محله تان جستجو کنید، خبرهایی از تغییرات اساسی در جامعه به گوشتان خواهد خورد. منتظر اتفاقات غیر منتظره باشید و خودتان را برای هر رویدادی آماده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است به خاطر شرکت کردن در کارهای مختلف مورد تحسین و تأیید دیگران قرار بگیرید. همه ستارگان و نشانه ها حاکی از آن هستند که توانایی ذهنی شما از همه چیز بسیار بالاست و می توانید از این قابلیت خود برای موثرتر بودن در شغلتان استفاده کنید. حتی ممکن است اگر بهترین استفاده را از توانایی خود بکنید ترفیع درجه بگیرید و یا افزایش حقوق داشته باشید. با این وجود بهتر است کارهایتان را بی سر و صدا انجام دهید تا اگر کار اشتباهی انجام دادید از چشم مدیران و کسانی که مسئول هستند دور بماند و به خاطر اشتباهتان کمتر ضرر ببینید. سعی کنید صادق باشید. صداقت به شما در دراز مدت بیشتر از دورویی کمک خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

ذهن شما امروز کارایی بسیار بالایی دارد. ایده هایی برای انجام پروژه های نوآورانه آنچنان سریع به ذهنتان خطور خواهند کرد که ممکن است زمان کافی برای اجرای این ایده ها را نداشته باشید. ایده هایتان را بنویسید تا بعدا دوباره به آنها فکر کنید. از آنجا که این پروژه ها بسیار وقت گیر هستند ممکن است در حال حاضر وقت انجام دادن این پروژه ها را نداشته باشید ولی در آینده نه چندان دور آنها را انجام خواهید داد. شاید بخواهید یک سخنرانی انجام دهید و یا به کلاس های مورد علاقه تان بپیوندید و یا برنامه ای برای دیدار با دوستانتان داشته باشید. فرقی ندارد که چه کاری انجام می دهید، مهم این است که همه کارهایتان را با جدیت انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید به یاد می آورید که شب گذشته رویاهای عجیب و غریبی دیده اید. این خواب هایتان را بی اهمیت ندانید، چون به احتمال زیاد اگر خوب به آنها فکر کنید خواهید دید که پیام خاصی را برای شما به همراه دارند. در حال حاضر توانایی های فراطبیعی شما در سطح بالایی قرار دارند و همین که فکر یک نفر به سرتان بزند خواهید دید که با شما تماس خواهد گرفت و یا به دیدارتان خواهد آمد. شما در مورد برخی مسائل نگرانی هایی دارید که هیچ پایه و اساسی ندارند، اگر دلیل و مدرک کافی برای این که چیزی را به خودتان ثایت کنید ندارید، خودتان را با افکار دیوانه کننده آزار ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز رفتار شما با همه بسیار گرم و صمیمانه است. به همین دلیل هم دیگران از بودن در کنار شما لذت می برند و به احتمال زیاد به مهمانی ها و فعالیت های اجتماعی بسیاری دعوت خواهید شد. حضور در این جمع ها باعث خواهد شد که حال خیلی خوبی داشته باشید و حسابی خوش بگذرانید. احتمال اینکه دوست های جدیدی پیدا کنید و یا حتی رابطه ی عاطفی تازه ای را آغاز کنید خیلی زیاد است. امروز تا می توانید ویتامین سی بخورید. چون بدنتان کمی ضعیف شده است و ممکن است خیلی زود به سرماخوردگی و بیماری های ویروسی از این دست دچار شوید. حواستان به سلامتی خودتان باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روابطتان با دیگران خیلی خوب پیش می روند. شاید با برخی از همکاران و یا شرکای تجاریتان در خارج از محل کارتان قراری دوستانه داشته باشید. این دیدار کمک خواهد کرد تا با این افراد احساس صمیمیت و نزدیکی بیشتری کرده و به لطف این صمیمیت تازه به وجود آمده از لحاظ حرفه ای نیز پیشرفت کنید. در مورد هیچ چیزی بر اساس ظاهر آن قضاوت نکنید. یک نفر از اطرافیانتان مشکلی با شما دارد که باعث می شود چندان قابل اعتماد نباشد، پس کمی بیشتر از همیشه حواستان را جمع کنید. امروز سیستم ایمنی بدنتان زیاد خوب کار نمی کند و اگر نمی خواهید مریض شوید باید خیلی مواظب باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اطلاعات جدیدی را به دست خواهید آورد که ذهن شما را به خود درگیر کرده و باعث می شوند به یکی از علایق خود پی برده و یا به چیز جدیدی علاقمند شوید. این اتفاق ذهن شما را به دوردست ها خواهد کشاند و به تحقیق و بررسی در مورد این موضوع مشغول خواهد کرد. امروز ممکن است با فردی تحصیل کرده و یا دنیا دیده آشنا شوید که داستان های جالبی از تجربه هایش برایتان تعریف می کند. امروز برای شما سراسر تجربه های تازه و کنجکاوی برای یادگیری و بیشتر دانستن خواهد بود. اگر کسی تماستان را بی پاسخ گذاشت خودتان به تنهایی و در ذهنتان او را محاکمه نکنید. اجازه بدهید خودش دلیل این کارش را برایتان توضیح بدهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است وقتی از خواب بیدار می شوید فکر خواب های عجیب و غریبی که شب گذشته دیده اید ذهنتان را به خود مشغول کند. اگر کمی ذکاوت به خرج دهید می توانید از این رویاهایی که دیده اید به عنوان منبعی الهام بخش برای انجام کارهای خلاقانه و هنری بهره مند شوید. شما در حال حاضر انرژی خیلی زیادی را در وجود خود احساس می کنید، از این فرصت استفاده کرده و اگر انجام کاری را در سر داشته اید همین حالا مشغول شوید. تغییر دکوراسیون منزلتان و رسیدگی به خانه و نظافت جزء بهترین کارهایی هستند که امروز می توانید انجام دهید، اما باید مواظب باشید خودتان را بیش از حد خسته نکنید.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.