امروز ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۵:۲۱ ق.ظ
ماه آینده رونمایی می شود؛

آخرین نمونه از گوشی های هوشمند گوگل

گوگل اعلام کرد آخرین نمونه از گوشی‌های هوشمند خود موسوم به "پیکسل" (Pixel) را یک ماه دیگر رونمایی خواهد کرد.گوگل اعلام کرد آخرین نمونه از گوشی‌های هوشمند خود موسوم به "پیکسل" (Pixel) را یک ماه دیگر رونمایی خواهد کرد.

به گزارش جمهوریت؛به نقل از انگجت، گوگل تایید کرده است که رویداد سخت‌افزاری خود را در تاریخ ۹ اکتبر در شهر نیویورک برگزار خواهد کرد و ساعت ۱۱ صبح به وقت محلی از جدیدترین گوشی هوشمند خود رونمایی خواهد کرد.

این شرکت احتمالا در این رویداد، گوشی‌های هوشمندPixel 3 و Pixel 3 XL را معرفی می‌کند.

موارد متعددی از شایعات نزدیک به حقیقت و نشت اطلاعات به ما یک تصویر نسبتا کامل در مورد آنچه که گوگل برای پرچمدار جدید اندرویدی خود در نظر گرفته، می‌دهد. این حدس‌ها نشان می‌دهند که صفحه نمایش یک ناچ (notch) یا بریدگی عمیق دارد و گوشی احتمالا دارای شارژر بی‌سیم Qi و طراحی تمام شیشه‌ای بدنه خواهد بود.

سایر اطلاعات نشان می‌دهد که Pixel 3 یک صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی با وضوح ۱۰۸۰x2160 و نسبت تصویر ۲:۱ دارد.

با وجود شایعاتی که طی چند ماه گذشته مطرح شده‌اند، نباید انتظار داشت ساعت هوشمند گوگل در این رویداد رونمایی شود، زیرا گوگل اعلام کرده است که هیچ برنامه‌ای برای انتشار ساعت هوشمند در سال جاری ندارد.

اکنون گوگل طی هفته اخیر، دعوت‌نامه‌های خود را برای شرکت در این رویداد فرستاده است و باید منتظر ماند و دید که پرچمداران جدید گوگل چقدر به شایعات نزدیک هستند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.