شرایط تیم ملی از نگاه آقای لژیونر/جهانبخش: هیچگاه از انتقاد ناراحت نمی شوم

«علیرضا جهانبخش» بازیکن تیم فوتبال برایتون انگلیس، با بیان اینکه «تیم ملی اولویت اول من است و برای موفقیت تیم کشورم با تمام وجود تلاش می کنم»، ابراز امیدواری کرد، امکانات تیم ملی فوتبال ایران برای آمادگی جام ملت های آسیا بهبود یابد.«علیرضا جهانبخش» بازیکن تیم فوتبال برایتون انگلیس، با بیان اینکه «تیم ملی اولویت اول من است و برای موفقیت تیم کشورم با تمام وجود تلاش می کنم»، ابراز امیدواری کرد، امکانات تیم ملی فوتبال ایران برای آمادگی جام ملت های آسیا بهبود یابد.

به گزارش جمهوریت؛ جهانبخش پیش از آغاز تمرین عصر امروز (شنبه) تیم ملی فوتبال ایران، در مورد شرایط تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: انتظار می رفت بعد از بازی های خوبی که در جام جهانی ارائه دادیم، اردوهای تدارکاتی مناسب و دیدارهای تدارکاتی قوی داشته باشیم که این مهم هنوز رخ نداده است.

وی افزود: در جام جهانی ۲۰۱۸ بدون بازی های تدارکاتی مناسب، مقابل تیم های بزرگ نمایش خوبی داشتیم و انتظار داشتیم حمایت ها بیشتر شود. اکنون حریفان اصلی ما چون کره جنوبی و ژاپن با بزرگان فوتبال مصاف می دهند و قطعا در جام ملت های آسیا، ثمره این دیدارهای آماده سازی را خواهند دید.

وی ادامه داد: بهترین مثال برای ما، مرحله گروهی جام جهانی است و اگر دیدارهای تدارکاتی خوب پیش از آن داشتیم، قطعا در عملکرد تیم ایران تاثیر مثبت داشت. چهار ماه تا جام ملت های آسیا زمان داریم و امیدوارم امکانات بهبود یابد.

وی در خصوص شرایطش در لیگ برتر انگلیس، تصریح کرد: در گذشته فوتبال انگلیس را رصد می کردم و آرزوی حضور در این لیگ را داشتم. انتظارات و خواسته ها از بازیکنان در این کشور بسیار بالاست، چرا که یکی از بهترین لیگ های جهان را دارند.

وی افزود: هفته های نخست بیشتر به آشنایی من با باشگاه و فرهنگ لیگ انگلیس گذشت، چراکه تفاوت های زیادی نسبت به لیگ هلند دارد.

جهانبخش با بیان اینکه شرایطش با مرور زمان در تیم برایتون بهتر خواهد شد، گفت: شاید ماندن در تمرینات برایتون به سودم بود، اما همواره حضور در تیم ملی همیشه برایم افتخار است و در بدترین شرایط نیز به تیم ملی ملحق می شوم.

وی در مورد آقای گلی فصل گذشته اش در لیگ هلند، توضیح داد: خدا را شکر می کنم به عنوان یک ایرانی به این مهم رسیدم. وظیفه ما بازیکنان است تا در لیگ های خارجی به عنوان نماینده ایران کیفیت فوتبال کشورمان را نشان دهیم. بازتاب آقای گلی من در رسانه های هلند و اروپا بسیار خوشحال کننده بود تا استعدادهای فوتبال ایران را معرفی کنیم.

جهانبخش در خصوص اینکه آیا برخلاف «سردار آزمون» بازیکن انتقادپذیری است؟ گفت: هیچگاه از انتقاد ناراحت نمی شوم.

 

منبع : ایرنا

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.