ماجراى پرونده ‘پروپیچ و استقلال’ چه بود؟

گفته مى شود باشگاه استقلال در پرونده شکایت پروپیچ بازیکن صربستانی خود از سوی فیفا محکوم و موظف به پرداخت رقم قرارداد این بازیکن به ميزان حدود ٣٠٠ هزار دلار شد.گفته مى شود باشگاه استقلال در پرونده شکایت پروپیچ بازیکن صربستانی خود از سوی فیفا محکوم و موظف به پرداخت رقم قرارداد این بازیکن به ميزان حدود ٣٠٠ هزار دلار شد.

گفته مى شود باشگاه استقلال در پرونده شکایت پروپیچ بازیکن صربستانی خود از سوی فیفا محکوم و موظف به پرداخت رقم قرارداد این بازیکن به ميزان حدود ٣٠٠ هزار دلار شد. اين بازيكن با وجود داشتن قرارداد در دوره مديريت و مربيگرى افشارزاده-منصوريان از استقلال كنار گذاشته و به فيفا شكايت كرده بود.
به گزارش ايلنا روز گذشته افتخارى مديرعامل پيشين استقلال در گزارشى از جمله درباره اين پرونده نوشته بود: پروپئیج در دوره مدیریت قبلی و سرمربی اسبق (افشارزاده-مظلومى) به استقلال آمد و در دوره مدیریت قبلی و سرمربی پیشین (افشارزاده-منصوريان) از استقلال کنار گذاشته شد و مى شد در همان زمان به صورت توافقى قرارداد پایان یابد که اتفاق نیفتاد و او پس از کنار گذاشته شدن از استقلال به دلیل قراردادى که داشت، از استقلال شکایت کرده بود و باشگاه در مدیریت قبل پس از این شکایت، اقدامات حقوقی را آغاز کرده بود. و در دوره بنده نیز مجددا موضوع شکایت پیگیری و حتی از رای صادره به کاس هم شکایت کردیم. بنابراین این پرونده هیچ ارتباطی به دوره مدیریت بنده ندارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.